BranżaPracaRynek

Inetum Polska planuje zatrudnić 120 specjalistów IT w ciągu 48 godzin

W 2022 roku spółka Inetum zamierza zatrudnić 7000 osób na całym świecie. W ramach planu UPSCALE23 firma rekrutuje specjalistów w obszarach takich jak chmura, programowanie, cyberbezpieczeństwo, automatyzacja oraz analiza danych. W jego realizacji pomóc ma międzynarodowe wydarzenie rekrutacyjne Job XP’ 48H, które odbywa się w biurach Inetum Group na całym świecie – również w głównej siedzibie Inetum Polska, w Warszawie. Polski oddział zmierza zatrudnić podczas tej akcji 120 osób.

Inetum Polska planuje zatrudnić 120 specjalistów IT w ciągu 48 godzin
Źródło: Inetum

Celem wspomnianej rekrutacji jest zwiększenie zespołów obsługujących projekty na całym świecie. Aby wyjść naprzeciw przyszłym specjalistom, w czerwcu odbędą się wydarzenia Devoxx Poland i Job XP’ 48H Poland, które pozwolą zainteresowanym poznać firmę i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Specjalistom IT w Polsce Grupa zaoferuje zarówno stałą, jak i tymczasową współpracę, informują przedstawiciele Inetum Polska.

“Dajemy szansę aplikowania wszystkim zainteresowanym – zarówno nowym osobom w branży, jak i doświadczonym ekspertom lub osobom poszukującym możliwości zmiany zawodowej. Każdy ma szansę stać się częścią Grupy i kształtować z nami swoją karierę w preferowanych przez siebie technologiach i sektorach. W związku z dynamicznym rozwojem jako Grupa prowadzimy tę akcję rekrutacyjną, z tymi samymi ambitnymi celami, również na innych naszych rynkach w Europie” – mówi Marek Pokorski, dyrektor zarządzający Inetum Polska.

Poznaj Inetum w 48 godzin

Aby sprostać zaplanowanej rekrutacji, Inetum jako złoty sponsor wydarzenia zaprasza najpierw, w dniach 22-24 czerwca, na Devoxx Poland w Krakowie. Podczas konferencji firmę reprezentować będzie m.in. Jean-François Gaudy, wiceprezes ds. innowacji i technologii cyfrowych, który opowie o nowym teście Touringa oraz Marcin Chrost, Senior Java & Web Developer, Technical Leader, trener IT i prelegent, który zdradzi tajniki pracy z IntelliJ debuggerem.

Przeczytaj również
Revolut rekrutuje do lokalnego biura w Krakowie

Z kolei 29-30 czerwca w siedzibie głównej Inetum Polska w Warszawie odbędzie się wydarzenie Job XP’ 48H Poland, które umożliwi uczestnikom poznanie firmy od kuchni, co najczęściej jest możliwe dopiero podczas okresu próbnego. Na miejscu będzie możliwość porozmawiania z ekspertami, osobami zarządzającymi i specjalistami, którzy chętnie opowiedzą o realizowanych przez Inetum projektach. Dzięki formule szybkiej rekrutacji (speed recruitment), w tracie wydarzenia inżynierowie, managerowie czy pracownicy HR będą mogli odbyć pierwsze rozmowy z potencjalnymi kandydatami do pracy w polskim oddziale Inetum. W trakcie eventu odbędą się także warsztaty zarówno dla specjalistów na poziomie juniorskim, jak i regular/senior.

“Wyzwaniem dla nas jest pozyskanie jak największej liczby kandydatów w jak najkrótszym czasie. Nasi rekruterzy i managerowie są na nie gotowi! Mamy do zaoferowania ciekawe projekty, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, we wszystkich sektorach biznesowych, a także szkolenia, możliwości rozwoju kompetencji i uzyskania certyfikatów” – zapewnia Monika Terlecka, dyrektor HR.

Poszukiwani specjaliści:

  • Programiści Java, .NET, FullStack, Python, ServiceNow, AWS, Front End, NodeJS,
  • Inżynierowie DevOps, Cloud Architekci,
  • Produkt Ownerzy, Scrum Masterowie,
  • Inżynierowie baz danych,
  • Testerzy manualni i automatyzujący,
  • Analitycy biznesowi oraz systemowi

Grupa Inetum zatrudnia obecnie 27 000 pracowników w 26 krajach. W Polsce ponad 750 osób. Firma od lat dostarcza swoim klientom sprawdzone technologie w obszarach, takich jak: Java, rozwiązania Microsoft.NET, interfejsy użytkownika tj. AngularJs, jQuery, Ember.js oraz aplikacje mobilne.

Więcej informacji na stronie wydarzenia WeAreInetum.pl

Przeczytaj również
Google ogranicza plany rekrutacyjne z powodu pandemii
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.