Branża ITRynek

InfoConsulting rozszerza partnerstwo z IFS i będzie rozwijać biznes w Finlandii

InfoConsulting, wieloletni partner wdrożeniowy firmy IFS, rozszerzy swoją działalność na kraje nordyckie, otwierając latem 2020 roku biuro w Finlandii. Celem jest wzmocnienie pozycji obu firm na rynku fińskim przy wykorzystaniu dotychczasowych międzynarodowych doświadczeń.

InfoConsulting rozszerza partnerstwo z IFS i będzie rozwijać biznes w Finlandii

“W InfoConsulting jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością wzmocnienia naszej pozycji w krajach nordyckich, przy pomocy produktu firmy IFS. Rozszerzając naszą działalność na Finlandię, będziemy mieli więcej możliwości zaoferowania naszej wiedzy i doświadczenia firmom, które prowadzą działalność zarówno w krajach skandynawskich, jak i w Europie Środkowej i Wschodniej” – mówi Mirosław Kamiński, Prezes Zarządu InfoConsulting.

InfoConsulting świadczy dla swoich klientów szeroki zakres usług w obszarze doradztwa IT oraz oferuje i wdraża rozwiązania IFS. InfoConsulting dołączył do sieci partnerskiej IFS już w 2008 roku, zdobył doświadczenie we wdrożeniach IFS zarówno w lokalnych, jak i międzynarodowych firmach na całym świecie.

W Finlandii firma IFS jest w trakcie tworzenia sieci partnerskiej, więc to wspaniałe, że sprawdzony, długoterminowy partner chce wnieść do Finlandii swoją wiedzę, a tym samym jeszcze bardziej przybliżyć fińskim firmom markę IFS. Rozszerzenie naszej współpracy z InfoConsulting jest częścią strategii rozwoju firmy IFS i to doskonale, że nasza sieć partnerska na rynku fińskim rozwija się na tym samym poziomie co w innych krajach nordyckich” – podsumowuje Jari Knuutila, Channel Sales Manager w IFS Nordics.

InfoConsulting to wiodąca polska firma łącząca kompetencje konsultingowe oraz kilkunastoletnie doświadczenie we wdrożeniach IT. Główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale posiada biura w kilku miastach Polski oraz w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Latem we współpracy z IFS utworzy nowe przedstawicielstwo w Finlandii.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *