AplikacjeRynek

Infor z nową platformą dystrybucji rozszerzeń dla oprogramowania biznesowego

Nowe środowisko ma ułatwiać odkrywanie, zakup i wdrażanie aplikacji branżowych i mikrowertykalnych rozszerzających standardowe możliwości oprogramowania Infor. Platforma Marketplace funkcjonuje obecnie jako giełda ofert, związanych z rozwiązaniami i usługami dostępnymi w ekosystemie firmy Infor. Docelowo, nowe rozwiązanie ma pełnić funkcję platformy wspierającej działalność e-commerce.

Infor z nową platformą dystrybucji rozszerzeń dla oprogramowania biznesowego

Zaprezentowana na początku roku platforma Infor Marketplace stanowić ma docelowo, jak przekonują przedstawiciele producenta, centrum kompleksowej obsługi klientów korzystających z oprogramowania biznesowego Infor. Pozwoli bowiem na łatwe i szybkie porównywanie oraz wdrażanie punktowych, wyspecjalizowanych rozwiązań komplementarnych względem systemów firmy Infor, w tym rozwiązań z dziedziny analityki biznesowej, sztucznej inteligencji, czy uczenia maszynowego. Tym samym, środowisko Infor Marketplace ma zapewniać dodatkowe źródło, opartej na współpracy z partnerami Infor, wartości dla klientów.

“Wprowadzenie Infor Marketplace podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie inteligentnego, prekonfigurowanego i nowoczesnego ekosystemu dla przedsiębiorstw. Chcemy zapewnić dostęp do setek rozwiązań, które zostały wstępnie zintegrowane z oprogramowaniem Infor lub zbudowane w oparciu o technologie naszej platformy. Infor Marketplace ma na celu zaprezentowanie nowych i innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów, od aplikacji opracowanych przez partnerów, które obsługują pewne niszowe parametry branżowe, po bezpłatne treści stworzone przez Infor, takie jak wizualizacje, rozszerzenia i widżety wielokrotnego użytku” – zapewnia Soma Somasundaram, dyrektor ds. technologii w firmie Infor.

Wedle zapowiedzi, środowisko Marketplace zostanie wyposażone w szereg funkcji ułatwiających partnerom, w tym dostawcom oprogramowania komplementarnego względem oprogramowania firmy Infor, pozyskiwanie klientów, fakturowanie, przetwarzanie płatności, a nawet automatyzację świadczenia usług. Wedle zapowiedzi, plany zakładają dalszy rozwój platformy Infor Marketplace, tak aby stała się ona działającym w czasie rzeczywistym środowiskiem zapewniającym fundament dla prowadzenia działalności e-commerce zarówno dla klientów, jak i dla partnerów firmy.

Przeczytaj również
Boldare z 26% wzrostem przychodów za 2021 rok

Platforma Infor Marketplace opiera się na rozwiązaniach firmy AppDirect, która rozwija wyspecjalizowane mechanizmy wspierające sprzedaż aplikacji oraz budowę nowoczesnych modeli biznesowych opartych na subskrypcyjnym modelu licencjonowania oprogramowania.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *