Rynek

Już niebawem Comarch Retail 2019 – skupiona wokół nowych technologii konferencja dla sektora handlu

Już 13 czerwca w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji Comarch Retail 2019. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in. studia przypadków skutecznego zarządzania sprzedażą w sieciach sklepów. W ten sposób omówione zostaną m.in. doświadczenia firm La Halle i Puccini. Podczas konferencji omówione zostaną również możliwości najnowszych rozwiązań firmy Comarch.

Już niebawem Comarch Retail 2019 – skupiona wokół nowych technologii konferencja dla sektora handlu

Podczas konferencji Comarch Retail 2019 nie zabraknie też dobrych praktyk związanych z rozwojem działalności w sektorze handlu detalicznego. I tak, specjaliści z firmy Comarch podpowiedzą m.in. jak budować lojalność wśród klientów oraz zaprezentują mobilne rozwiązania informatyczne do wsparcia sprzedaż, a także systemy do obsługi e-commerce. Omówione zostaną również zagadnienia związane z wielokanałowością kontaktu z klientami i rozwiązaniami typu omnichannel. W agendzie konferencji znalazła się także prezentacja wdrożenia systemu informatycznego do obsługi retail w jednej z największych sieci fashion we Francji – La Halle. Odrębne wystąpienie dotyczyć będzie polskiego producenta bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej – właściciela marki Puccini.

“Branża retail jest dla nas bardzo ważnym rynkiem docelowym i kładziemy duży nacisk na rozwój oferty dla firm handlu detalicznego. Dostarczamy kompleksowe systemy informatyczne, które są w stanie zarządzać całą siecią sprzedaży, rozpoczynając od konfiguracji procesów zachodzących w sklepach stacjonarnych, przez procesy zachodzące w sklepie internetowym, a na przepływie dokumentów w całej sieci handlowej kończąc. Podczas nadchodzącej konferencji pokażemy, jak przy użyciu rozwiązań Comarch Retail, mogą Państwo dopasować firmę do obowiązujących trendów oraz potrzeb wynikających ze współpracy z konsumentami jak również klientami biznesowymi” – mówi Witold Podgórski, product manager systemów Comarch Retail.

Konferencja Comarch Retail 2019 jest skierowana m.in. do osób zarządzających siecią retail, dyrektorów operacyjnych, sprzedaży i marketingu, menedżerów ds. innowacji oraz osób odpowiedzialnych za merchandising, logistykę i transport a także specjalistów ds. handlu internetowego.

Konferencja odbędzie się 13 czerwca w Multikinie w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie. Udział w konferencji Comarch Retail 2019 jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja na stronie: https://retail2019.comarch.pl/

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *