Rynek

Już niebawem Comarch Retail 2019 – skupiona wokół nowych technologii konferencja dla sektora handlu

Już 13 czerwca w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji Comarch Retail 2019. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in. studia przypadków skutecznego zarządzania sprzedażą w sieciach sklepów. W ten sposób omówione zostaną m.in. doświadczenia firm La Halle i Puccini. Podczas konferencji omówione zostaną również możliwości najnowszych rozwiązań firmy Comarch.

Już niebawem Comarch Retail 2019 – skupiona wokół nowych technologii konferencja dla sektora handlu

Podczas konferencji Comarch Retail 2019 nie zabraknie też dobrych praktyk związanych z rozwojem działalności w sektorze handlu detalicznego. I tak, specjaliści z firmy Comarch podpowiedzą m.in. jak budować lojalność wśród klientów oraz zaprezentują mobilne rozwiązania informatyczne do wsparcia sprzedaż, a także systemy do obsługi e-commerce. Omówione zostaną również zagadnienia związane z wielokanałowością kontaktu z klientami i rozwiązaniami typu omnichannel. W agendzie konferencji znalazła się także prezentacja wdrożenia systemu informatycznego do obsługi retail w jednej z największych sieci fashion we Francji – La Halle. Odrębne wystąpienie dotyczyć będzie polskiego producenta bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej – właściciela marki Puccini.

“Branża retail jest dla nas bardzo ważnym rynkiem docelowym i kładziemy duży nacisk na rozwój oferty dla firm handlu detalicznego. Dostarczamy kompleksowe systemy informatyczne, które są w stanie zarządzać całą siecią sprzedaży, rozpoczynając od konfiguracji procesów zachodzących w sklepach stacjonarnych, przez procesy zachodzące w sklepie internetowym, a na przepływie dokumentów w całej sieci handlowej kończąc. Podczas nadchodzącej konferencji pokażemy, jak przy użyciu rozwiązań Comarch Retail, mogą Państwo dopasować firmę do obowiązujących trendów oraz potrzeb wynikających ze współpracy z konsumentami jak również klientami biznesowymi” – mówi Witold Podgórski, product manager systemów Comarch Retail.

Przeczytaj również
Dobre wyniki Comarch za pierwszy kwartał 2021 roku

Konferencja Comarch Retail 2019 jest skierowana m.in. do osób zarządzających siecią retail, dyrektorów operacyjnych, sprzedaży i marketingu, menedżerów ds. innowacji oraz osób odpowiedzialnych za merchandising, logistykę i transport a także specjalistów ds. handlu internetowego.

Konferencja odbędzie się 13 czerwca w Multikinie w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie. Udział w konferencji Comarch Retail 2019 jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja na stronie: https://retail2019.comarch.pl/

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *