Branża ITStartupyRynek

Lux Med przejął MC2 Innovations

To spółka założona przez byłą minister cyfryzacji Annę Streżyńską oraz doświadczonego menedżera IT Arkadiusza Szczebiota, która od 2018 roku rozwijała platformę benefitową Carrotspot.

Lux Med przejął MC2 Innovations

W maju 2020 roku Lux Med podpisał z MC2 Innovations umowę, na mocy której stał się głównym udziałowcem spółki. Z kolei 7 sierpnia br. podpisano kontrakt, na podstawie którego Lux Med wykupił pozostałe udziały, stając się wyłącznym właścicielem startupu.

“Inwestując w Carrotspot mamy jasny cel, jakim jest wykorzystanie jego potencjału jako platformy benefitowej oferowanej przez Lux Med. Dziś jesteśmy znacznie bliżej tego miejsca. Dziękuję Annie Streżyńskiej, która potrafiła zgromadzić wokół tego projektu zespół znakomitych ekspertów i wypracować rozwiązanie o ciekawym potencjale rynkowym. Platforma Carrotspot pozwala na wprowadzenie sprofilowanych programów motywacyjnych i zdecydowanie ogranicza biurokrację w firmach” – skomentowała Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy Lux Med.
 
“Jako start-up, przez ostatnie 5 lat przeszliśmy naprawdę długą i ciekawą drogę – od pomysłu, do opracowania i uruchomienia platformy, doskonale wpisującej się w potrzeby biznesowe lidera rynku prywatnych usług zdrowotnych. Decyzja Lux Med o przejęciu platformy Carrotspot pozwala z optymizmem patrzeć na dalszy rozwój tego projektu. Nam samym pozwala wykorzystać lata naszych doświadczeń przy naszych nowych planach” – podsumowała Anna Streżyńska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *