AplikacjeSztuczna inteligencjaBranża ITRynek

Microsoft wprowadza płatną usługę Copilot Pro

Nowa subskrypcja zapewnia najbardziej zaawansowane funkcje i możliwości Microsoft Copilot tym użytkownikom, którzy potrzebują zaawansowanej pomocy w pisaniu, kodowaniu, projektowaniu, badaniu czy nauce – poinformowali przedstawiciele koncernu. Jej miesięczny koszt to 20 dolarów od osoby.

Microsoft wprowadza płatną usługę Copilot Pro

Copilot Pro oferuje:

  • Pojedyncze środowisko sztucznej inteligencji działające na wszystkich urządzeniach, rozumiejące kontekst w internecie, na komputerze, w aplikacjach, a wkrótce także na telefonie.
  • Dostęp do funkcji Copilot w programach Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote na komputerach PC, Mac i iPadach dla subskrybentów platformy Microsoft 365 Personal i Family.
  • Priorytetowy dostęp do najnowszych modeli, w tym do do GPT-4 Turbo w tzw. godzinach szczytu, co powinno zapewnić większą wydajność. Wkrótce dostępna będzie także możliwość przełączania pomiędzy modelami w celu optymalizacji wrażeń.
  • Ulepszone tworzenie obrazów AI za pomocą narzędzia Image Creator firmy Designer (wcześniej Bing Image Creator), zapewniające szybsze działanie dzięki 100 przyspieszeniom dziennie, oferując jednocześnie bardziej szczegółową jakość obrazu oraz format obrazu poziomego.
  • Możliwość zbudowania własnego Copilot GPT – spersonalizowanego Copilota dostosowanego do konkretnego tematu – w Copilot GPT Builder (wkrótce), za pomocą prostego zestawu podpowiedzi.

Copilot dla Microsoft 365

Ponadto przedstawiciele Microsoft ogłosili, iż rozwiązanie Copilot dla Microsoft 365 jest teraz dostępne dla organizacji każdej wielkości – bez minimalnej liczby stanowisk. Ma to umożliwić każdej firmie pomoc w korzystaniu ze sztucznej inteligencji.

Aktualizacje obejmują:

  • Usługa Copilot dla Microsoft 365 jest teraz ogólnie dostępna dla małych firm w ramach usług Microsoft 365 Business Premium i Business Standard. Klienci mogą kupić od jednego do 299 stanowisk w cenie 30 dolarów na osobę miesięcznie.
  • Usunięto wymóg zakupu minimum 300 stanowisk w przypadku planów komercyjnych i udostępniono usługę Copilot dla klientów korzystających z Office 365 E3 i E5 (wcześniej wymagana była licencja Microsoft 365).
  • Klienci komercyjni mogą teraz kupić Copilot dla Microsoft 365 za pośrednictwem sieci partnerów Microsoft Cloud Solution Provider.
  • Jak ogłoszono w zeszłym miesiącu, Copilot dla Microsoft 365 jest dostępny także dla kadry i personelu edukacyjnego.
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *