BiznesCIO

Nowy Styl IT, czyli Forum Wyzwania IT 2014

Ta konferencja HP Polska, nad którą patronat objął ITwiz, będzie koncentrować się na trendach i rozwiązaniach wspierających nowe modele biznesowe powstałe dzięki nowoczesnej technologii.

IT zmieniło biznes. Teraz biznes oczekuje zmiany od IT” – mówi Paweł Czajkowski, prezes zarządu HP Polska. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez HP Polska w marcu 2014 r., aż 92% menedżerów IT z dużych i średnich przedsiębiorstw spodziewa się w ciągu najbliższych 12 miesięcy zwiększonej presji ze strony zarządu i działów biznesowych. Presja ta dotyczy większej efektywności i wykazywania wartości IT dla biznesu. IT musi ograniczyć czas poświęcany dotąd na zajmowanie się technologią, a skoncentrować się na dostarczaniu biznesowi informacji. „Na tym właśnie polega nowy styl IT” – dodaje Paweł Czajkowski.

Uczestnicy Forum Wyzwania IT 2014 będą mogli wybrać spośród 50 wystąpień i sesji demonstracyjnych prowadzonych przez ekspertów HP Polska, przedstawicieli firm partnerskich i użytkowników technologii ze znanych polskich przedsiębiorstw. Podczas konferencji zostanie przedstawiona także oferta rozwiązań HP dla biznesu – od konwergentnej infrastruktury centrów danych, przez chmurę prywatną i hybrydową, analitykę big data, po rozwiązania mobilne dla przedsiębiorstw i zaawansowane systemy zarządzania dokumentami.

Cloud, mobile, big data i bezpieczeństwo to globalne trendy, które zmieniają funkcjonowanie biznesu, kreują nowe modele. Chcemy pokazać uczestnikom, że nie mówimy o odległej przyszłości, ale o bieżących wyzwaniach i o sposobach na ich rozwiązanie, dostępnych tu i teraz” – podkreśla prezes HP.

Przeczytaj również
Mastercard oficjalnym udziałowcem PSP – niebawem BLIK stanie się uniwersalną i globalną metodą płatności

W ramach Forum Wyzwania IT 2014 odbędzie się całodniowe seminarium HP Software Performance Tour, skierowane do osób odpowiedzialnych m.in. za bezpieczeństwo informacji, rozwój aplikacji czy analizę danych.

Do panelu poświęconego „Nowemu Stylowi IT” zostali zaproszeni CIO z wiodących polskich przedsiębiorstw, którym w dyskusji będą towarzyszyć szefowie firm Asseco, Intel i HP Polska.

Forum Wyzwania IT 2014 zwieńczy wykład Jacka Walkiewicza, jednego z najbardziej inspirujących mówców i trenerów biznesu w Polsce. Autor bestselleru „Pełna MOC życia” opowie o tym, jak, pomimo presji i zmieniających się

Forum Wyzwania IT 2014 odbędzie się w Centrum Konferencyjnym hotelu Hilton w Warszawie 23 kwietnia 2014 r.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie Forum Wyzwania IT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *