SprzętBranża ITRynek

Podczas HP Imagine 2023 firma zaprezentowała swoje najnowsze produkty

Prezentacja obejmowała ponad 20 innowacyjnych urządzeń i rozwiązań w zakresie systemów osobistych, systemów druku oraz rozwiązań dla pracowników. Jak wskazali przedstawiciele HP, zaprojektowano je z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb związanych z pracą i życiem hybrydowym.

Podczas HP Imagine 2023 firma zaprezentowała swoje najnowsze produkty

Podczas wspomnianego wydarzenia Enrique Lores, prezes i dyrektor generalny HP Inc., powiedział: “Produkty i usługi, które dziś wprowadzamy na rynek, odzwierciedlają nowe sposoby wyobrażania sobie wykonywania pracy, przyczyniając się jednocześnie do bardziej zrównoważonej przyszłości”.

HP Inc. postanowiło wykonać duży krok w kierunku przyspieszenia innowacji w całym portfolio rozwiązań Personal Systems. “Zapowiedzieliśmy przełomowe komputery konsumenckie, takie jak HP Envy All-in-One Move, wyselekcjonowane rozwiązania do sal konferencyjnych oparte na technologii HP i Poly, scentralizowane stacje robocze do analizy danych, a także rozwiązania programowe umożliwiające przyspieszony rozwój przełomowych rozwiązań w dziedzinie sztucznej inteligencji. To dopiero początek tego, co HP stworzy dla hybrydowego stylu życia” – skomentował Alex Cho, prezes działu Personal Systems and Solutions w HP.

Poniżej prezentujemy przegląd wybranych nowości z portfolio HP:

  • Innowacje AI: firma ogłosiła nową, przełomową platformę oprogramowania HP AI Studio, zaprojektowaną w taki sposób, aby pomóc analitykom danych i specjalistom AI. Co więcej, HP wprowadziło nowe rozwiązanie AI stacji roboczych, które upraszcza tworzenie i dostosowywanie prywatnych modeli i aplikacji AI. Koncern współpracuje również z firmą NVIDIA, aby w nadchodzących miesiącach jako pierwsza firma zaoferować na rynku dedykowane rozwiązania stacji roboczych z platformą oprogramowania NVIDIA AI Enterprise.
  • Składany komputer HP Spectre: według zapowiedzi, najsmuklejszy i najmniejszy na świecie 17-calowy składany komputer HP Spectre Fold. To urządzenie 3 w 1 zaprojektowane z myślą o hybrydowym stylu życia. Póki co niedostępne w Polsce.
  • HP Envy Move 23,8-calowy komputer typu All-in-One: to, jak wskazano, pierwszy i jedyny na świecie przenośny komputer typu All-in-One. Wprowadzony właśnie na rynek ma pomóc przekształcić każde pomieszczenie w wielofunkcyjne miejsce pracy, centrum rozrywki lub strefę fitness. W Polsce dostępny będzie pod koniec tego roku.
  • Urządzenia peryferyjne do streamowania HyperX: firma rozszerza swoje rozwiązania dla graczy, którzy również streamują i tworzą treści. Kamera internetowa HyperX Vision S, interfejs audio HyperX Audio Mixer będą w Polsce dostępne od października. Natomiast ramię mikrofonowe HyperX Caster, które pozwoli graczom przenieść streaming i tworzyć treści na wyższym poziomie, ma wejść do naszego kraju w przyszłym roku.
  • Rozwiązania audio i wideokonferencyjne HP + Poly: podczas HP Imagine ogłoszono wprowadzenie rozwiązań do sal konferencyjnych o różnej wielkości, dzięki którym każdy może być widziany i słyszany z dowolnego miejsca.
  • HP Managed Collaboration Services: firma zaprezentowała nowy model subskrypcji sal konferencyjnych, który pozwala uzyskać informacje pomagające klientom w optymalizacji użytkowania oraz tworzeniu wyjątkowych wrażeń z wideokonferencji w biurze.
  • Nowa oferta odnawiania urządzeń: ogłoszono także pierwszy w historii HP program odnawiania komputerów PC, aby pomóc w rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym i wydłużyć żywotność tych urządzeń. HP Workforce Central: poinformowano o zbliżającej się dostępności wersji bezpłatnej oraz premium HP Workforce Central, które pozwalają uzyskać niezbędne informacje na temat sprzętu HP na jednym pulpicie nawigacyjnym. Uzytkownicy będą mogli przewidywać zakłócenia i automatycznie naprawiać problemy dzięki nowemu narzędziu Proactive Insights z ulepszoną sztuczną inteligencją.
  • HP Wolf Protect oraz Trace z HP Wolf Connect: funkcjonalność dostępna na całym świecie od listopada tego roku. Dzięki niej menedżerowie IT mogą być pewni, że w przypadku zaginięcia urządzeń ich pracowników, HP pomoże ograniczyć ryzyko utraty danych.
  • Portfolio HP OfficeJet Pro: ogłoszono nowe, przeprojektowane portfolio HP OfficeJet Pro, które będzie dostępne w styczniu 2024 roku. Portfolio to ma pozwolić małym firmom drukować jak profesjonaliści, oferując najbardziej ekologiczne wkłady atramentowe HP EvoMore.
  • Seria drukarek HP DeskJet All-in-One: wykonanych w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu i dostępnych z usługą Instant Ink – jak poinformowano, to pierwsza na świecie inteligentna usługa dostarczania atramentu. Od listopada 2023 roku seria tych drukarek dostępna będzie w regionie EMEA.
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *