Programowanie

Podziel się doświadczeniami w tworzeniu wysokiej jakości aplikacji

Organizatorzy konferencji Quality Excites zapraszają wszystkich profesjonalistów pracujących nad jakością oprogramowania do udziału w roli prelegentów. Zgłoszenia można nadsyłać do 10 kwietnia 2015 roku.

Podziel się doświadczeniami w tworzeniu wysokiej jakości aplikacji

Konferencja Quality Excites gromadzi profesjonalistów wykorzystujących w praktyce najnowsze technologie i metody pracy ukierunkowane na podnoszenie jakości oprogramowania. Ma ona być także forum wymiany doświadczeń w zakresie tworzenia wysokiej jakości aplikacji. Według organizatorów konferencja cieszy się zainteresowaniem m.in. wśród inżynierów ds. jakości, testerów, kierowników projektów, programistów oraz projektantów. Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat konferencji są dostępne na witrynie: www.qualityexcites.pl

Organizowana po raz czwarty konferencja odbędzie się 30 maja 2015 roku w Gliwicach. Organizatorzy konferencji do współpracy zapraszają też chętne do udziału w roli prelegentów osoby dysponująca praktycznymi doświadczeniami w zakresie zarządzania jakością oprogramowania. Zgłoszenia nadsyłać można do 10 kwietnia za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie: www.qualityexcites.pl/call-for-papers.

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Quality Excites 2015.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *