Praca

Programiści i projektanci systemów poszukiwani do pracy w Gliwicach

Nawet 150 osób znajdzie pracę w gliwickiej fabryce BMZ Poland. Poszukiwani są pracownicy działów produkcyjnych i administracyjnych, ale też analitycy systemowi, programiści i projektanci systemów IT. Od programistów oczekiwana jest m.in. znajomość technologii .Net.

Programiści i projektanci systemów poszukiwani do pracy w Gliwicach

Firma BMZ Poland specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania i magazynowania energii. Oferowane przez BMZ Poland zestawy akumulatorowe znajdują zastosowanie m.in. w motoryzacji, w przemyśle ogrodniczym i medycznym. Obecnie w gliwickim zakładzie pracuje ponad 700 osób. W związku z planowanym rozwojem działalności liczba ta ma wzrosnąć o kolejne 150 stanowisk. Będą to przede wszystkim pracownicy działów produkcji.

Planowane jest jednak także zwiększenie zatrudnienia w najszybciej rozwijających się działach, w tym działach inżynierskich. Rekrutacja prowadzona jest m.in. na stanowiska analityka systemowego, inżyniera procesów produkcyjnych, programisty .Net, projektanta systemów IT, a także menedżera odpowiedzialnego za rozwój biznesu na rynku pojazdów elektrycznych. Planowane jest też rozszerzenie zespołów w działach: jakości, dostaw, a także sprzedaży i marketingu.

Przedstawiciele BMZ Poland podkreślają, że na chętnych czeka stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i szereg benefitów dodatkowych. Przyznają jednocześnie, że znalezienie potrzebnych kompetencji staje się problematyczne – mimo, że w okolicach Gliwic i Bytomia zarejestrowanych jest ponad 21 tys. bezrobotnych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *