Rynek

System IFS Applications obsłuży krytyczne procesy biznesowe firmy Singer w Sri Lance

Oprogramowanie zapewni wsparcie dla 2 tys. pracowników firmy Sinfer w Sri Lance. Wykorzystanie systemu IFS Applications ma pozwolić na zwiększenie produktywności i usprawnienie procesów decyzyjnych. Wdrożenie jest elementem projektu transformacji obejmującego sieć ponad 430 oddziałów Singer Sri Lanka.

System IFS Applications obsłuży krytyczne procesy biznesowe firmy Singer w Sri Lance

Singer Sri Lanka PLC, jeden z największych sprzedawców detalicznych sprzętu RTV i AGD na Sri Lance, wybrał oprogramowanie IFS Applications jako swoją główną platformę ERP. Singer to nie tylko uznana marka maszyn do szycia, lecz także sprzedawca oferujący szeroki asortyment produktów gospodarstwa domowego, przemysłowych i finansowych. Firma z powodzeniem wdrożyła strategię zakładającą sprzedaż zarówno najlepszych produktów znanych producentów, jak i artykułów pod własną marką.

Wykorzystanie oprogramowania IFS Applications 10 pozwoli firmie Singer Sri Lanka skonsolidować procesy biznesowe oraz zapewni jej centrali pełną widoczność w czasie rzeczywistym. Działający w przeglądarce internetowej interfejs użytkownika IFS Aurena umożliwi pracownikom zwiększenie wydajności oraz efektywną pracę niezależnie od lokalizacji. Rozwiązanie IFS zapewni obsługę wszystkich najważniejszych procesów biznesowych, w tym zarządzania sklepami, planowania popytu, zarządzania zapasami, dystrybucji i planowania dostaw, zarządzania obsługą posprzedażną, finansami, zarządzania kapitałem ludzkim oraz płacami.

„Niezmiernie cieszymy się, że możemy przeprowadzić cyfrową transformację we współpracy z firmą IFS, której technologie wspierają naszą działalność od 2006 roku” — powiedział Mahesh Wijewardene, dyrektor generalny Singer Sri Lanka. „Tak zróżnicowana działalność jak nasza wymaga zaawansowanych, a zarazem łatwych w obsłudze narzędzi, które w czasie rzeczywistym udostępniają spójne i rzetelne dane umożliwiające podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że system IFS pomoże wprowadzić naszą firmę w kolejną fazę dynamicznego rozwoju”.

Shiraz Lye, dyrektor zarządzający i wiceprezes IFS ds. sprzedaży na region Azji Południowej, dodał: „Zaufanie, jakim firma Singer niezmiennie darzy nasz zespół i nasze produkty, to dla nas powód do dumy. Rozwiązania IFS zostały zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach mających rozproszoną strukturę obejmującą wiele oddziałów w różnych lokalizacjach. Decydenci takich przedsiębiorstw mają dzięki tym rozwiązaniom dostęp do odpowiednich danych, które pozwalają im podejmować trafne decyzje biznesowe. Z naszego intuicyjnego interfejsu użytkownika można korzystać w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu, co sprawia, że rejestrowanie danych jest szybkie i łatwe. Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia współpracy z firmą Singer nad tym projektem oraz jego szybkiej i skutecznej realizacji”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *