Rynek

Transition Technologies rozbudowuje swe struktury w Europie

Mimo pandemii Grupa Kapitałowa Transition Technologies otworzyła nowy oddział w Niemczech. Spółka Transition Technologies PSC Germany GmbH z siedzibą w Monachium, odpowiedzialna będzie za rozwój i dostarczanie kompleksowych usług oraz systemów informatycznych dla firm przemysłowych na tamtejszym rynku.

Transition Technologies rozbudowuje swe struktury w Europie

Nowy podmiot w Grupie oferuje zaawansowane i globalne rozwiązania ICT dla przemysłu. Spółka skupia się na tych wykorzystujących w sposób kompleksowy nowoczesne technologie (tj. Augmented Reality, Connected Product Lifecycle Management, Internet of Things czy Cloud Solutions), dzięki którym może przeprowadzić partnerów przez cały proces cyfrowej transformacji – informują przedstawiciele Grupy.

„Sytuacja jest nietypowa i pozornie niesprzyjająca otwieraniu nowego oddziału, ale wszyscy jesteśmy zdeterminowani, aby udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Rynek niemiecki jest dla nas kluczowy i utworzenie tam nowej spółki planowaliśmy od dawna. Wraz z pierwszymi sygnałami końca zawirowań na rynkach międzynarodowych postanowiliśmy więc postawić ten ostatni krok” – komentuje Szymon Bartkowiak, CEO Transition Technologies PSC.

Rolę Country Managera objął Stefan Zeiler, który odpowiedzialny jest za zwiększanie pozycji na rynku niemieckim, budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz rozbudowę spółki Transition Technologies PSC Germany GmbH. „Podejmując decyzję o dołączeniu do zespołu TT PSC zwróciłem przede wszystkim uwagę na to, że na tle innych globalnych integratorów wyróżniamy się ogromną determinacją, wiedzą, doświadczeniem, pasją oraz możliwościami, które oferujemy również naszym partnerom biznesowym. Niemieccy klienci potrzebują takich kompetencji i modelu współpracy, w którym jeden partner będzie mógł wesprzeć ich na każdym etapie cyfrowej transformacji – zarówno swoją wiedzą, jak i umiejętnościami” – mówi Stefan Zeiler, Country Manager Transition Technologies PSC Germany GmbH.

Grupa koncentruje się na międzynarodowym rozwoju zarówno w Europie, jak i w USA czy Azji. Przypomnijmy, że posiada już swe spółki i oddziały we Francji, USA czy na Tajwanie. „Oczywiście cały czas Polska i nasi rodzimi programiści są naszym zapleczem usługowym i developerskim. Nieustannie jednak rozwijamy się i zmieniamy, więc współpracuje z nami coraz więcej pracowników i managerów z innych krajów. Otwiera to dla nas zupełnie nowe, emocjonujące wyzwania” – mówi prof. Konrad Świrski, prezes Grupy Kapitałowej Transition Technologies. „Nie ma innej drogi dla IT niż konkurowanie na rynkach światowych. Jeśli ktoś chce być tylko lokalnym graczem, wcześniej czy później dotrze do nieprzekraczalnych barier w rozwoju” – podsumowuje.

GK TT rośnie nieprzerwanie od 30 lat. W ostatnim roku wartość sprzedaży wygenerowana przez wszystkie spółki w ramach grupy zwiększyła się o ok. 25% i przekroczyła 430 mln zł.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *