Informacje prasoweRynek

Zapasy mniejsze o jedną trzecią dzięki wdrożeniu systemu ERP

Oprogramowanie ma pomóc w optymalizacji globalnego łańcucha dostaw oraz zwiększyć efektywność działania w warunkach zwiększonej dynamiki zamówień. Możliwe ma być zmniejszenie utrzymywanego poziomu zapasów o 35%. Wśród oczekiwanych korzyści jest też możliwość oceny wydajności kluczowych procesów biznesowych w czasie rzeczywistym. Wdrożenie systemu IFS Applications obejmuje zakłady Renco Electronics w Stanach Zjednoczonych oraz w Chinach.

Zapasy mniejsze o jedną trzecią dzięki wdrożeniu systemu ERP

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Renco Electronics Inc., lider na rynku projektowania, produkcji i globalnej dystrybucji transformatorów, induktorów, dławików i cewek, wybrała system IFS Applications w celu optymalizacji procesów produkcyjnych oraz działań prowadzonych na skalę światową.

Firma Renco Electronics, z siedzibą w Rockledge na Florydzie, wdraża system IFS Applications, aby poprawić wydajność zakładów produkcyjnych w Rockledge i w chińskim mieście Dongguan, a także w magazynie i centrum logistycznym w Hongkongu. Firma Renco Electronics przewiduje, że system IFS Applications pomoże zmniejszyć wartość zapasów o 35 procent.

„Potrzebowaliśmy jednego rozwiązania dla całej firmy, które pomogłoby zwiększyć kontrolę kosztów materiałów i pracy, zwłaszcza w przypadku nagłego wzrostu zamówień” — mówi Edward Rensing, prezes Renco Electronics. „Wdrożenie systemu IFS Applications pozwoli nam ocenić wydajność firmy i wprowadzić konieczne zmiany na bieżąco, a także zmniejszać nakłady pracy w prowadzonych procesach i zapasy surowców oraz rozwijać działalność przy mniejszym obciążeniu firmy”.

„Uproszczony łańcuch dostaw pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów, szczególnie w przypadku wieloodziałowych producentów działających w wielu krajach” — mówi Mike Lorbiecki, zastępca prezesa ds. sprzedaży i produkcji projektowej IFS North America. „Dzięki zaawansowanemu komponentowi IFS Applications do zarządzania łańcuchem dostaw firma Renco Electronics zastąpi cztery niezintegrowane, wcześniej używane systemy i zoptymalizuje swoje globalne procesy”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *