BranżaRynek

ABC Data wybrana Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year

W plebistycie „EMEA Channel Academy: 2018 Awards”, organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”, o wygraną walczyły największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, prestiżowy tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. “To czytelny sygnał, że jesteśmy uznawani za najlepszego partnera biznesowego w regionie CEE” – mówią przedstawiciele ABC Data.

ABC Data wybrana Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year

Nagroda EMEA Channel Academy należy do najcenniejszych i najbardziej znaczących wyróżnień w branży IT. Stanowi bowiem wyraz uznania i zaufania partnerów biznesowych dla firmy, z którą współpracują. Ogłoszenie laureatów i rozdanie wyróżnień zwycięzcom poszczególnych kategorii tradycyjnie miało miejsce w przedostatni dzień odbywającej się w Monako konferencji Distree EMEA” – mówią przedstawiciele ABC Data.

W tej edycji plebiscytu zmianie uległa procedura głosowania. W poprzednich latach tworzone były – we współpracy z ekspertami rynkowymi z danego regionu – krótkie listy kandydatów do tytułu w poszczególnych kategoriach. W tym roku respondenci dostali wolną ręką i mogli wskazać dowolnego dystrybutora, z którym najlepiej im się współpracuje. Dzięki temu wśród nominowanych znalazły się wyłącznie te firmy, z którymi resellerom i vendorom rzeczywiście doskonale się współpracuje.

Po podliczeniu wszystkich głosów stało się jasne, że w regionie CEE bezkonkurencyjna była ABC Data, do której ponownie powędrował tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year”. Za działalność prowadzoną w innych częściach Europy wyróżnione zostały z kolei takie firmy, jak ALSO, Ingram Micro czy Tech Data.

Przeczytaj również
ABC Data wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Alibaba Cloud w regionie

“Jedną z najważniejszych rzeczy w biznesie jest zostać docenionym przez Klientów i Partnerów. ABC Data bez wątpienia cieszy się ogromnym zaufaniem firm, z którymi współpracuje. W końcu to dzięki ich głosom zostaliśmy ponownie uhonorowani tytułem ‘Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year'” – przekonuje Ilona Weiss, prezes zarządu ABC Data. “Wygrana w plebiscycie EMEA Channel Academy to czytelny sygnał dla rynku, że w regionie CEE nie ma lepszego partnera biznesowego z obszaru IT niż ABC Data. Mimo to nie zamierzamy spocząć na laurach. Tak jak dotychczas, tak i w kolejnych latach będziemy dokładać wszelkich starań, aby dla naszych Klientów i Dostawców pozostać najlepszym partnerem biznesowym i dystrybutorem pierwszego wyboru” – dodaje.

W styczniu Grupa ABC Data wypracowała 374 mln zł szacunkowych, skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży wobec 365 mln zł osiągniętych w analogicznym okresie rok wcześniej (wzrost o 2,5%).  Z kolei 29 stycznia, podczas konferencji „Cisco live! – 2018” w Barcelonie, ABC Data została uznana „Dystrybutorem Roku 2017 rozwiązań Collaboration” w regionie EMEAR, wygrywając z takimi rywalami, jak Ingram Micro France czy Comstor Germany. 1 lutego spółkę wybrano „Dystrybutorem Roku 2017” w prestiżowym plebiscycie branżowym „Mobility Trends”. “Uzyskany właśnie tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” stanowi swoistą ‘kropkę nad i’ w dotychczasowych osiągnięciach ABC Data i otwiera firmie pole do jeszcze większych sukcesów w prowadzonej działalności” – przekonują przedstawiciele firmy.

Przeczytaj również
Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranami, czy grozi nam cyfrowe uzależnienie?
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.