Zmiany kadrowe

Bogdan Kosturek nowym prezesem Surfland Systemy Komputerowe

Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Kucharskiego, który objął funkcję wiceprezesa firmy.

Bogdan Kosturek nowym prezesem Surfland Systemy Komputerowe
Bogdan Kosturek, nowy prezes SSK.
Źródło: LinkedIn

Rozszerzenie składu zarządu ma na celu intensyfikację aktywności spółki w obszarze rozwoju i sprzedaży nowych usług IT. Nowo powołany Prezes będzie czuwał nad realizacją kolejnego etapu strategii Spółki, związanego przede wszystkim z dynamicznym rozwojem sprzedaży usług outsourcingowych. SSK, pod marką Uptime24, upubliczniła w sieci autorski System Sprzedaży i Obsługi Usług Serwisowych. Celem na rok 2014 jest jego urynkowienie oraz zbudowanie sprawnych struktur sprzedażowych i realizacyjnych” – przekonują przedstawiciele firmy w oficjalnym komunikacie.

Bogdan Kosturek, który od lipca 2011 r. zasiadał w Radzie Nadzorczej SSK. W latach 1995-2009 był wiceprezesem firmy Winuel. W ramach Grupy Emax (2005-2007) dodatkowo pełnił funkcję członka zarządu tej spółki. Po połączeniu Emaxu z ComputerLandem, pełnił funkcję wiceprezesa zarządu nowo powstałej spółki (dziś Sygnity).

Pracę zawodową rozpoczął już w 1987 r. we wrocławskich Zakładach Elektronicznych ELWRO, następnie w latach 1990 – 1995 zdobywał doświadczenie w Cincom Systems (Cincinnati, USA) i Keane Inc. (Cincinnati, USA) na stanowiskach związanych z inżynierią oprogramowania i projektowaniem systemów IT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *