Zmiany kadrowe

Bogdan Kosturek nowym prezesem Surfland Systemy Komputerowe

Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Kucharskiego, który objął funkcję wiceprezesa firmy.

Bogdan Kosturek, nowy prezes SSK. Źródło: LinkedIn
Bogdan Kosturek, nowy prezes SSK.
Źródło: LinkedIn

Rozszerzenie składu zarządu ma na celu intensyfikację aktywności spółki w obszarze rozwoju i sprzedaży nowych usług IT. Nowo powołany Prezes będzie czuwał nad realizacją kolejnego etapu strategii Spółki, związanego przede wszystkim z dynamicznym rozwojem sprzedaży usług outsourcingowych. SSK, pod marką Uptime24, upubliczniła w sieci autorski System Sprzedaży i Obsługi Usług Serwisowych. Celem na rok 2014 jest jego urynkowienie oraz zbudowanie sprawnych struktur sprzedażowych i realizacyjnych” – przekonują przedstawiciele firmy w oficjalnym komunikacie.

Bogdan Kosturek, który od lipca 2011 r. zasiadał w Radzie Nadzorczej SSK. W latach 1995-2009 był wiceprezesem firmy Winuel. W ramach Grupy Emax (2005-2007) dodatkowo pełnił funkcję członka zarządu tej spółki. Po połączeniu Emaxu z ComputerLandem, pełnił funkcję wiceprezesa zarządu nowo powstałej spółki (dziś Sygnity).

Pracę zawodową rozpoczął już w 1987 r. we wrocławskich Zakładach Elektronicznych ELWRO, następnie w latach 1990 – 1995 zdobywał doświadczenie w Cincom Systems (Cincinnati, USA) i Keane Inc. (Cincinnati, USA) na stanowiskach związanych z inżynierią oprogramowania i projektowaniem systemów IT.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *