BranżaPracaRynek

Britenet otworzył w Lublinie największe biuro w historii spółki

Trzy piętra, 2800 m2 powierzchni, miejsce dla 400 osób i nowocześnie zaaranżowane przestrzenie – to wszystko czeka na pracowników Britenet w nowym biurze w Lublinie, które łączy dwa tamtejsze oddziały. Jednocześnie to największe biuro w historii spółki.

Britenet otworzył w Lublinie największe biuro w historii spółki
Źródło: Britenet

Jak informują przedstawiciele Britenet, w nowym biurze znajdziemy m.in. chilloutroomy, game roomy, przestronne sale konferencyjne, open space, rotacyjne hot deski, coffee pointy czy wyciszone miejsca do rozmów. Tym, co wyróżnia nową siedzibę spółki, są z pewnością artystyczne murale autorstwa Dawida Ryskiego, Eliasza Goli i Daniela Jarosza (graphic designera Britenetu). Gości w recepcji wita natomiast prawie dwumetrowa figura BriteMana – symbolicznego bohatera IT.

“Nowe biuro powstało z myślą o naszych pracownikach. Chcemy być bliżej nich, a także bliżej klientów. Priorytetowo traktujemy relacje, a nowe, największe jak dotychczas biuro Britenet, tu, w Lublinie, jedynie podkreśla tę potrzebę. Mimo realizowanych ostatnio planów rozwojowych firmy, ekspansji na rynki zagraniczne, dotarcia do kolejnych miast Polski, nie zapomnieliśmy o naszym sentymencie do Lublina, w którym jest nas coraz więcej” – podkreśla Michał Zieńkowski, Head of Technology w Britenet.

Nowa siedziba to nie tylko korzyści dla obecnych pracowników, ale i dla nowych, zaznaczają specjaliści spółki. Britenet cały czas rekrutuje m.in. w technologiach Java, PHP, .NET, Frontend. Zatrudnienie mogą znaleźć tu również osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w IT, np. w autorskich programach szkoleniowych Campus czy Force Academy, przygotowujących do pracy w technologii Salesforce.

Przeczytaj również
Rusza nowy program dofinansowania innowacji - dostępne prawie 8 mld euro

“Ogromną wagę przykładamy do rozwoju kompetencji i możliwości uczenia się od współpracowników, doceniają to też nasi klienci. Bardzo cenimy studentów i absolwentów lubelskich szkół wyższych, którzy już dziś zasilają szeregi Britenet, zdobywając pierwsze doświadczenia zawodowe” – zapewnia Wioletta Bykas-Darnowska, Head of Human Resources w Britenet.

Przypomnijmy, że Britenet od blisko 16 lat funkcjonuje na polskim i zagranicznym rynku IT i zatrudnia obecnie ponad 1000 doświadczonych specjalistów i ekspertów IT. Firma ma swoje oddziały w Warszawie, Poznaniu, Kielcach, Białymstoku, Katowicach, Łodzi i Gdańsku, szykuje się też do otwarć we Wrocławiu i Krakowie. W Lublinie jest obecna od 2008 roku. Spółka posiada doświadczenie w budowaniu centrów kompetencyjnych dla międzynarodowych firm i zapewnia szerokie wsparcie w postaci outsourcingu ekspertów, tworzenia systemów informatycznych, rozwoju aplikacji mobilnych, utrzymywania istniejących systemów oraz rozwiązań BI i Salesforce – podsumowują przedstawiciele Britenet.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *