Zmiany kadrowe

Dominic Kurtaz szefem Dassault Systèmes w regionie Europy Centralnej

Jako dyrektor zarządzający regionu EuroCentral odpowiada za działalność Dassault Systèmes w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, a także w Polsce.

Dominic Kurtaz szefem Dassault Systèmes w regionie Europy Centralnej

Wedle zapowiedzi pod nowym kierownictwem w regionie firma Dassault Systèmes będzie koncentrować się przede wszystkim na obszarach biznesowych związanych z dostarczaniem rozwiązań m.in. dla przemysłu wytwórczego, służby zdrowia, a także administracji publicznej. Co ważne, region EuroCentral jest wskazywany jako jeden z najistotniejszych obszarów rozwoju działalności Dassault Systèmes.

Dominic Kurtaz jest związany z firmą Dassault Systèmes od lat. W latach 2007 – 2012 odpowiadał m.in. za obsługę branży motoryzacyjnej w regionach Europy Północnej i krajów Beneluksu. Następnie, przez 4 lata zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę w firmie RTT AG. W latach 2016 – 2020, ponownie w strukturach Dassault Systèmes kierował rozwojem rozwiązań marki 3DEXCITE, początkowo w roli dyrektora zarządzającego, a następnie dyrektora generalnego marki 3DEXCITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *