Branża ITRynek

Firma PGS Software pierwszą polską organizacją z nową kompetencją AWS

Spółka PGS Software otrzymała nową kompetencję Amazon Web Services – AWS Retail Competency. To potwierdzenie technicznych umiejętności pozwalających na wdrażanie projektów dla branży e-commerce oraz handlu detalicznego. Tym samym, firma PGS Software jest obecnie jednym z pięciu partnerów consultingowych AWS w regionie EMEA oraz jedyną polską organizacją posiadająca to wyróżnienie. 

Firma PGS Software pierwszą polską organizacją z nową kompetencją AWS

4,5 miesięcy pracy, 20 osób zaangażowanych w przygotowanie do audytu oraz lata doświadczenia na rynku – to przepis na uzyskanie AWS Retail Competency, według przedstawicieli PGS Software. To także druga kompetencja otrzymana przez tę spółkę – pierwszą było AWS DevOps Competency.

„Jesteśmy dumni z osiągnięcia statusu AWS Retail Competency. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie klientów w dążeniu do sukcesu. Robimy to dzięki zwinnej metodyce pracy, wykorzystywaniu różnorodnych usług, a także innowacjom zapewnianym przez AWS” – mówi Wojciech Gurgul, CEO w PGS Software.

Przypomnijmy, że w grudniu 2019 roku Amazon Web Services ogłosił start nowego programu – AWS Retail Competency. Kompetencja ta potwierdza jakość, a także innowacyjność oferowanych rozwiązań w obszarach: obsługi klienta, łańcucha dostaw, dystrybucji, sklepów stacjonarnych, cyfrowych i wirtualnych, zaawansowanego Data Science dla handlu detalicznego oraz podstawowych aplikacji biznesowych. Partnerzy posiadający to odznaczenie, charakteryzują się dogłębnym zrozumieniem środowiska AWS (zarówno pod kątem biznesowym, jak i technologicznym) w kontekście rozwiązań dla handlu i e-commerce, informuje producent.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *