Branża ITRynek

Goyello Laureatem Konkursu Pomorski Pracodawca Roku 2016

Gdańska firma Goyello Laureatem Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku 2016” w kategorii średnich przedsiębiorstw w konkursie zorganizowanym przez organizację Pracodawców Pomorza.

Goyello Laureatem Konkursu Pomorski Pracodawca Roku 2016

W konkursie „Pomorski Pracodawca Roku” nagradzane są pomorskie firmy, które poza tym, że osiągają dobre wyniki ekonomiczne, tworzą korzystne warunki pracy i dostrzegają potencjał swoich zespołów. Tytuły przyznawane są w trzech kategoriach: małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Wśród finalistów i laureatów tegorocznej edycji znalazły się firmy przyjazne pracownikom i stosujące dobre praktyki społecznej odpowiedzialności w biznesie. Ponadto jury konkursu nagrodziło pracodawców, którzy swoją działalnością wspierają rozwój gospodarczy regionu.

7. edycja konkursu „Pomorski Pracodawca Roku” zakończyła się 24 lutego. Goyello, polsko-holenderka firma z branży IT działająca w Gdańsku od ponad 10 lat, wzięła w nim udział po raz pierwszy. Konkurowała z innymi pomorskimi firmami zatrudniającymi od 51 do 250 osób. W Goyello pracuje obecnie ponad 100 osób w trzech biurach: w Gdańsku, Koszalinie oraz w Holandii. Firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań IT oraz doradczych dla biznesu, tworzonych w metodyce Agile. Zrealizowała w sumie ponad 600 projektów dla klientów w Europie i w Stanach Zjednoczonych. W listopadzie 2016 roku świętowała 10. rocznicę powstania.

Często słyszymy, że Goyello wyróżnia się kulturą organizacyjną. Ta kultura to trudny do zdefiniowania polsko-holenderski mix, rzetelnie wypracowany przez ostatnie 10 lat” – mówi Katarzyna Szemro, dyrektor marketingu w Goyello. “Jej podstawowe składniki to: troska o relacje, szeroko rozumiana współpraca, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz dostarczanie najwyższej jakości. To nie tylko praca sensu stricte, ale również miks: zabawy, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, dzielenia się wiedzą oraz relaksu i sportu.  To wszystko staramy się, jako pracodawca, zapewnić naszym ludziom w dużych dawkach, aby nie tylko czuli się zadowolonymi pracownikami, ale spełnionymi i szczęśliwymi ludźmi” – podsumowuje.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *