Zmiany kadrowe

Grzegorz Rogaliński prezesem zarządu Exorigo-Upos

Odpowiada m.in. za stworzenie długoterminowej strategii produktowej Exorigo-Upos, a także rozwój działalności firmy na rynkach zagranicznych oraz poza tradycyjnymi dla niej sektorami. Stanowisko prezesa zarządu firmy objął z początkiem stycznia.

Grzegorz Rogaliński prezesem zarządu Exorigo-Upos

Grzegorz Rogaliński jest związany z firmą Exorigo-Upos od września 2020 roku, kiedy objął stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za sprzedaż oraz marketing. Obecnie, w roli prezesa zarządu i dyrektora generalnego firmy będzie nadal kontynuował prace nad rozwojem oferty oraz działalności Exorigo-Upos w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Wcześniej Grzegorz Rogaliński związany był z firmą Diebold Nixdorf, gdzie odpowiadał kolejno m.in. za działalność w Polsce i na Ukrainie, sprzedaż oprogramowania w regionie Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki, a także transformację globalnej strategii sprzedaży. W latach 2014 – 2016 był też związany z firmą BPSC. Wcześniej, przez niemal 10 lat kierował polskim oddziałem SAP. Z kolei w latach 1992 – 2004 zajmował szereg stanowisk kierowniczych w strukturach Oracle Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *