Rynek

Inspur Information zawiera partnerstwo z Atos Polska w zakresie dostaw infrastruktury IT

Umowa o współpracy zapewni klientom w Polsce wiodące rozwiązania w zakresie infrastruktury IT, które są zasilane przez serwery i urządzenia pamięci masowej Inspur. Inspur Information jest dostawcą infrastruktury centrów danych, przetwarzania w chmurze i rozwiązań AI. Jest też drugim co do wielkości producentem serwerów na świecie.

Inspur Information zawiera partnerstwo z Atos Polska w zakresie dostaw infrastruktury IT

Inspur Information, podpisując umowę o współpracy z Atos Polska, rozszerza swoje możliwości w Europie. “Kompetencje i wiedza ekspertów Atos to istotny element, który jeszcze bardziej wzmocni zaangażowanie Inspur w dostarczanie wiodących rozwiązań infrastruktury IT na rynek europejski, poprzez wzmocnienie lokalnych rozwiązań i możliwości usługowych Inspur, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta” – przekonują przedstawiciele firmy.

Atos Polska jest częścią Grupy Atos, obecnej na polskim rynku od 2000 roku. Obecnie dostarcza światowej klasy usługi w zakresie transformacji cyfrowej, dekarbonizacji, cyberbezpieczeństwa, chmury obliczeniowej i obliczeń o wysokiej wydajności, zapewniając kompleksowe rozwiązania end-to-end dla wszystkich branż.

Inspur Information i Atos Polska zawiązały nowe partnerstwo w zakresie infrastruktury IT, które zapewni Atos Polska pełny dostęp do kompleksowej oferty serwerów i urządzeń pamięci masowej Inspur, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania IT polskim klientom, z potencjałem ekspansji na inne rynki europejskie.

Dzięki tej współpracy, Inspur Information ma lepiej wykorzystać doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w zakresie kompleksowych rozwiązań AI, technologii chłodzenia cieczą i powstających aplikacji, aby umożliwić inteligentną transformację lokalnych klientów i zasilać wiodące rozwiązania Atos w takich obszarach jak IaaS, SmartCity i IoT.

„Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić zawarcie umowy o współpracy między Atos i Inspur. Inspur i Atos łączą siły, aby oferować naszym klientom w Polsce innowacyjne i zrównoważone rozwiązania z lepszą obsługą i dostępnością niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Jay Zhang, wiceprezes Inspur Global Business i dyrektor generalny Inspur Europe.

Jako światowy lider transformacji cyfrowej, cieszymy się, że możemy wykorzystywać światowej klasy rozwiązania infrastruktury IT firmy Inspur w naszych kompleksowych i należycie dostosowanych do potrzeb klientów rozwiązaniach IT. Inspur ma bogate portfolio innowacyjnych i wiodących produktów, które mają szerokie zastosowanie zarówno w obszarze Chmury, jak i AI” – mówi Tomasz Radomski, CEO Atos Polska. „Nasi klienci będą mieli większy dostęp do bardziej zaawansowanych rozwiązań, które poradzą sobie z każdym scenariuszem” – dodaje.

‘W Europie dla Europy’ to zobowiązanie firmy Inspur na rynku UE. Jest zakorzenione w koncepcji, że bycie lokalnym tworzy lepsze rozwiązania i lepsze doświadczenia dla klienta” – mówią przedstawiciele Inspur.

Inspur uczynił partnerstwo kanałowe kluczem do swojej strategii biznesowej, przewidując, że większość jego działalności w Europie będzie odbywać się za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych w ciągu najbliższych trzech lat. Inspur Information jest zaangażowany w dostarczanie wiodących produktów i rozwiązań europejskim klientom i wraz ze swoimi partnerami planuje osiągnąć dwucyfrowy wzrost rocznie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *