MENU

Norbert Biedrzycki odchodzi z Atos Polska

9 czerwca 2017Blog redakcji

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy Norbert Biedrzycki zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu Atos Polska. Na czas wyboru nowego prezesa zastępować go będzie Krzysztof Łuczak, który dołączył do Zespołu Zarządzającego Atos Polska w kwietniu 2017 r.

Norbert Biedrzycki, Atos Polska

Wcześniej Krzysztof Łuczak zajmował w Atos stanowisko dyrektora połączonych Sektorów: Energetycznego, Przemysłowego, Transportu i Handlu. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada dyplomy Executive MBA Francuskiego Instytutu Zarządzania oraz University of Illinois. Menedżer z 28-letnim doświadczeniem w branży doradztwa biznesowego oraz IT. Przed rozpoczęciem pracy w Atos piastował stanowiska dyrektorskie w takim firmach jak PricewaterhouseCoopers oraz IBM kierując m.in. kilkudziesięcioosobowymi zespołami dostarczającymi usługi doradcze, wdrożeniowe i utrzymaniowe. Role regionalne obejmujące zasięgiem kraje Europy Centralnej i Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu przyczyniły się do zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczeń, a także zacieśnienia relacji z głównymi dostawcami technologii informatycznych i usług konsultingowych.

Norbert Biedrzycki, od początku 2016 roku odpowiedzialny za zarządzanie spółką Atos Polska, dostarczającą na polskim rynku usługi i produkty informatyczne dla wszystkich gałęzi gospodarki: od telekomunikacji, poprzez sektor finansowy, handel i przemysł, po administrację publiczną. Wcześniej Prezes Zarządu i CEO ABC Data S.A. oraz Prezes Zarządu i CEO Sygnity S.A. Norbert Biedrzycki przez 10 lat pracował również w firmie McKinsey jako partner oraz był dyrektorem działu usług doradczych oraz rozwoju biznesu firmy Oracle. Posiada szeroką wiedzę w zakresie doradztwa biznesowego, integracji systemów oraz usług zarządzanych, a jego doświadczenie obejmuje również obszary cloud computing i bezpieczeństwa IT.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »