Praca

ITDS Polska zatrudni 300 specjalistów IT w Polsce i Portugalii

Poszukiwani są m.in. programiści, analitycy biznesowi i systemowi, a także inżynierowie DevOps i specjaliści ds. chmury obliczeniowej i cyberbezpieczeństwa. Rekrutacja jest otwarta także dla kierowników projektów IT, Scrum Masterów oraz architektów IT.

ITDS Polska zatrudni 300 specjalistów IT w Polsce i Portugalii

ITDS Polska to firma technologiczna specjalizująca się w usługach dla branż, takich jak: finanse, ubezpieczenia oraz e-commerce i nowoczesnych usług konsumenckich. Obecnie spółka zatrudnia 250 konsultantów o różnych specjalizacjach z obszaru IT. W 2022 roku liczba ta ma wzrosnąć ponad dwukrotnie.
“Jesteśmy dumni z naszego wzrostu i tego, że rynek pozwala nam na realizację naszej strategii opartej na elastyczności, dynamice i efektywności. Planowane nakłady inwestycyjne we wzrost potwierdzają słuszność naszej wizji. Podaż na nasze usługi to wielki potencjał, ale nas wyróżnia na rynku umiejętność odnalezienia dokładnie tych specjalistów i rozwiązań, których szukają nasi klienci” – podkreśla Charles-Alexandre Gamba, Partner w ITDS Polska.

Przedstawiciele spółki podkreślają, że tylko w minionym roku do grona klientów ITDS Polska dołączyły kolejne firmy z branży branży bankowej, ubezpieczeniowej, usług finansowych dla klientów indywidualnych, a także liderzy branży eCommerce i carsharingu. Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy ITDS Polska ma być także jej debiut w ubiegłorocznym zestawieniu tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie – Financial Times 1000 Europe’s Fastest Growing Companies.

Przedstawiciele ITDS przewidują, że w 2022 roku polski rynek usług IT czeka dalszy, dynamiczny rozwój. Istotnym czynnikiem rozwoju będzie jednak możliwość rozwoju pozyskania nowych kompetencji. Zwiększenie zatrudnienia ma też pozwolić na realizację dalszych planów rozwoju firmy. W efekcie planowane jest zatrudnienie kolejnych 300 osób: programistów, analityków biznesowych i systemowych, DevOps, inżynierów chmury, inżynierów cyberbezpieczeństwa, kierowników projektów, Scrum Masterów oraz architektów IT. Rekrutacja skierowana jest przede wszystkim do osób z Polski, ale także do specjalistów z innych krajów, którzy chcą pracować w Polsce lub w portugalskim oddziale firmy.

Na polskim rynku firma IDTS funkcjonuje od 2016 roku. Dysponuje biurami w Warszawie i Wrocławiu. Firma świadczy usługi w Polsce i na rynkach zagranicznych, w tym w Niemczech, Hiszpanii, Francji i w Chinach. Obecnie pracownicy firmy biorą udział w ponad 100 projektach.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *