Rynek

Jak zarabiać na informacjach biznesowych?

Już za trzy dni rozpocznie się tegoroczne Forum Business Intelligence. Tematem przewodnim organizowanej przez Comarch konferencji będą kwestie związane z wykorzystaniem analityki do budowania przewagi konkurencyjnej.

 Jak zarabiać na informacjach biznesowych?

Podczas kilkunastu sesji tegorocznego Forum Business Intelligence zaprezentowane zostaną najważniejsze trendy w wykorzystaniu informacji do budowania wartości biznesowych, dostępne sposoby wdrożenia rozwiązań klasy Business Intelligence, a także zagadnienia związane z zarządzaniem rosnącymi wolumenami informacji. Agenda przewiduje również sesje poświęcone praktycznym przykładom użycia rozwiązań BI w komunikacji z klientami, czy optymalizacji sieci sprzedaży.

W gronie prelegentów odbywającej się w warszawskim Centrum Olimpijskim konferencji znaleźli się m.in. Leszek Maśniak, Executive Partner w firmie Gartner; Silvester Behun,Channel Leader na region CEE w IBM Global Financing; Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes firmy Comarch oraz Krzysztof Łopuszyński, Senior Key Account Manager w Gemius SA.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na witrynie: http://www.forumbi.comarch.pl/

ITwiz jest patronem medialnym Forum Business Intelligence.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *