Branża ITRynek

BPX otwiera oddział w Poznaniu i planuje dalszy rozwój

Otwarcie nowego oddziału pozwoli na poszerzenie zespołu o młode talenty oraz wykwalifikowanych specjalistów z lokalnego rynku. Firma BPX planuje m.in. dalsze zwiększanie zatrudnienia i działania mające na celu zapewnienie jak najwyższych usług dla klientów z całego świata.

BPX otwiera oddział w Poznaniu i planuje dalszy rozwój

Poznańskie biuro BPX jest zlokalizowane w samym sercu Poznania przy ul. Mielżyńskiego 14 w Okrąglaku. “Nowa lokalizacja tworzy przyjazne środowisko pracy. W czasach pełnych wyzwań pragniemy zadbać o najwyższy komfort pracy i zapewnić dobre warunki pracy dla naszych współpracowników” – mówi Krzysztof Wojciechowski, dyrektor Działu Back Office w firmie BPX.

Zlokalizowany w Poznaniu oddział ma także wspierać realizację dalszych planów rozwoju BPX, w tym pozyskiwanie nowych klientów i partnerów. “Poznański oddział firmy otwiera drzwi do potencjalnych partnerstw biznesowych i inspirujących spotkań z klientami. Nasz rozwój ma na celu jeszcze głębsze zbliżenie się do klientów, w celu efektywnej obsługi ich potrzeb i oczekiwań” – dodaje Krzysztof Wojciechowski.

Firma BPX specjalizuje się m.in. w realizacji innowacyjnych projektów oraz wdrożeń rozwiązań klasy ERP i Business Intelligence. BPX jest oficjalnym partnerem SAP, autoryzowanym partnerem Qlik o statusie Elite Solution Provider, Visualfabriq, enova365, Teta, a także posiada tytuł Infor Gold Channel Partner. Realizuje także wdrożenia rozwiązań analitycznych, w tym Qlik, Power BI, Semarchy, K4 Analytics oraz Inphinity. Dodatkowo, zespół BPX rozwija autorskie rozwiązania m.in. w obszarze HR czy narzędzia dedykowane dla sektora bankowości.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *