Informacje prasoweBranża ITRynek

Jeden z liderów tureckiego rynku obronności z nowym systemem ERP

Usprawnienia w obszarze łańcucha dostaw oraz zwiększenie wydajności i jakości produkcji to niektóre z korzyści oczekiwanych po wdrożeniu systemu IFS Applications w nowym zakładzie produkcyjnym firmy Yepsan Defense and Aviation.

Jeden z liderów tureckiego rynku obronności z nowym systemem ERP

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Yepsan Defense and Aviation, jeden z czołowych tureckich producentów specjalnych blach metalowych dla przemysłu obronnego, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™ w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych, takich jak produkcja, zarządzanie jakością, dystrybucja i zarządzanie finansami, w nowym zakładzie wytwórczym w Ankarze.

Założona w 2011 roku firma Yepsan Defense and Aviation jest jednym z wiodących producentów blach aluminiowych, tytanowych i stalowych, zajmuje się także obróbką mechanicznej części. Firma jest częścią koncernu Yepsan Inc., świadczącego usługi dla tureckiego sektora obrony od 1995 roku.

System IFS Applications zostanie wdrożony w nowym zakładzie firmy Yepsan Defense and Aviation, który po osiągnięciu pełnej mocy produkcyjnej uzyska roczną wydajność rzędu 30 000 ton. Korzyści płynące z wdrożenia systemu IFS Applications to między innymi możliwość śledzenia łańcucha dostaw, a także większa niezawodność i wydajność.

„Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego wszechstronną funkcjonalność, a także bardzo duże doświadczenie firmy IFS we wspieraniu globalnych organizacji z sektora lotnictwa i obrony” — powiedział Neriman Sarı, przedstawiciel zarządu firmy Yepsan Defense and Aviation. „Nasz nowy zakład produkcyjny korzysta z najnowszych technologii produkcyjnych w przemyśle obronnym i jesteśmy przekonani, że przy wsparciu firmy IFS zakład ten osiągnie niezwykle wysoką wydajność”.

„Cieszy nas, że firma Yepsan Defense and Aviation dołączy do grona naszych cieszących się światowym uznaniem klientów z sektora lotnictwa i obrony i liczymy na wieloletnią, korzystną dla obu stron współpracę” — powiedział Ergin Ozturk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu IFS Turkey. „Globalny sektor lotnictwa i obrony to jeden z segmentów, na których się szczególnie skupiamy i cieszy nas, że w naszej ofercie znajduje się rozwiązanie biznesowe o kompleksowej funkcjonalności”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *