Zmiany kadrowe

Justyna Piesiewicz Partnerem w BDO Technology

Będzie odpowiadać za rozwój praktyki doradztwa w zakresie transformacji cyfrowej. Justyna Piesiewicz od 15 lat związana jest z rynkiem nowoczesnych technologii, finansów i prawa.

Justyna Piesiewicz Partnerem w BDO Technology

Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza Justyna. Mam nadzieję, że jej tak bogate doświadczenie zawodowe wniesie wiele dobrego do naszej firmy, ale przede wszystkim będzie znakomitym wsparciem dla obecnych i nowych klientów. Chcę, aby planowane przez nas wydarzenia, projekty doradcze oraz badania rynku, wspierały firmy działające na polskim rynku w osiąganiu ich przewagi konkurencyjnej, dlatego dołączenie Justyny do Zespołu BDO Technology jest dla nas tak istotne” – mówi Joanna Bańkowska, Prezes Zarządu BDO Technology.

Zależy mi na tym, aby transformacja cyfrowa była postrzegana przez organizacje jako rozwiązanie wnoszące realne korzyści biznesowe i finansowe, a nie jako moda czy konieczność. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli w Polsce wykorzystać tak bogate doświadczenie jakie posiada BDO na świecie we wdrażaniu rozwiązań związanych z transformacją cyfrową, która przyczynia się do tego, że organizacje zaczynają funkcjonować szybciej, efektywniej zatrudniając zaangażowanych pracowników i mając lojalnych klientów. Wraz z zespołem ekspertów chcemy aktywnie wspierać kadrę zarządzającą w procesie transformacji cyfrowej, a dzięki wydarzeniom i badaniom, jakie mamy w planie będę chciała również pokazać, jak istotnym elementem w tym procesie jest i będzie człowiek, a właściwie cały zespół” – mówi Justyna Piesiewicz.

Justyna Piesiewicz ostatnio wspierała IDC jako szef działu konferencji na Polskę i kraje nadbałtyckie. Od 2011 r. związana była ze stowarzyszeniem IACL, gdzie pełniła rolę prezesa zarządu i odpowiadała za praktykę HR oraz budowania marki pracodawcy. Jako dyrektor marketingu i PR wspierała firmę doradztwa podatkowego i europejskiego Accreo Taxand (obecnie CRIDO). W tym czasie była również członkinią światowego komitetu sterującego ds. marketingu odpowiedzialną za globalną strategię PR w sieci Taxand. Współpracowała m. in. z: Nestlè Holding, Lucent Technologies, Hyatt International, Tieto, DOOR Group i REGUS.

Przeczytaj również
Spółka VMware powołała Petrę Heinrich Liedtke na stanowisko Vice President, Partner & Commercial Business w regionie EMEA

Justyna jest autorką wielu artykułów, a także współautorką książki „Problemy zarządzania współczesną firmą”. Jest na liście 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, która została opracowana przez redakcję tygodnika Gazeta Finansowa i mentorką w programie „Biznes w Kobiecych Rękach” organizowanym przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Członkini The Employee Engagement Network, IACL. Nominowana do nagrody PROTON za wkład w edukację z zakresu PR i komunikacji.

BDO Technology jest częścią BDO Sp. z o. o. jednej z największych, międzynarodowych firm audytorsko-doradczych, która specjalizuje się w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa, ciągłości działania, a także wspiera organizacje w usprawnieniu kluczowych procesów. BDO Technology wykonuje audyty biznesowe, a także oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie cyfrowej transformacji , AML, RODO, Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa (dyrektywa NIS). Wdraża również innowacyjne procedury oraz rozwiązania.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.