Zmiany kadrowe

Justyna Piesiewicz Partnerem w BDO Technology

Będzie odpowiadać za rozwój praktyki doradztwa w zakresie transformacji cyfrowej. Justyna Piesiewicz od 15 lat związana jest z rynkiem nowoczesnych technologii, finansów i prawa.

Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza Justyna. Mam nadzieję, że jej tak bogate doświadczenie zawodowe wniesie wiele dobrego do naszej firmy, ale przede wszystkim będzie znakomitym wsparciem dla obecnych i nowych klientów. Chcę, aby planowane przez nas wydarzenia, projekty doradcze oraz badania rynku, wspierały firmy działające na polskim rynku w osiąganiu ich przewagi konkurencyjnej, dlatego dołączenie Justyny do Zespołu BDO Technology jest dla nas tak istotne” – mówi Joanna Bańkowska, Prezes Zarządu BDO Technology.

Zależy mi na tym, aby transformacja cyfrowa była postrzegana przez organizacje jako rozwiązanie wnoszące realne korzyści biznesowe i finansowe, a nie jako moda czy konieczność. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli w Polsce wykorzystać tak bogate doświadczenie jakie posiada BDO na świecie we wdrażaniu rozwiązań związanych z transformacją cyfrową, która przyczynia się do tego, że organizacje zaczynają funkcjonować szybciej, efektywniej zatrudniając zaangażowanych pracowników i mając lojalnych klientów. Wraz z zespołem ekspertów chcemy aktywnie wspierać kadrę zarządzającą w procesie transformacji cyfrowej, a dzięki wydarzeniom i badaniom, jakie mamy w planie będę chciała również pokazać, jak istotnym elementem w tym procesie jest i będzie człowiek, a właściwie cały zespół” – mówi Justyna Piesiewicz.

Justyna Piesiewicz ostatnio wspierała IDC jako szef działu konferencji na Polskę i kraje nadbałtyckie. Od 2011 r. związana była ze stowarzyszeniem IACL, gdzie pełniła rolę prezesa zarządu i odpowiadała za praktykę HR oraz budowania marki pracodawcy. Jako dyrektor marketingu i PR wspierała firmę doradztwa podatkowego i europejskiego Accreo Taxand (obecnie CRIDO). W tym czasie była również członkinią światowego komitetu sterującego ds. marketingu odpowiedzialną za globalną strategię PR w sieci Taxand. Współpracowała m. in. z: Nestlè Holding, Lucent Technologies, Hyatt International, Tieto, DOOR Group i REGUS.

Justyna jest autorką wielu artykułów, a także współautorką książki „Problemy zarządzania współczesną firmą”. Jest na liście 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, która została opracowana przez redakcję tygodnika Gazeta Finansowa i mentorką w programie „Biznes w Kobiecych Rękach” organizowanym przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Członkini The Employee Engagement Network, IACL. Nominowana do nagrody PROTON za wkład w edukację z zakresu PR i komunikacji.

BDO Technology jest częścią BDO Sp. z o. o. jednej z największych, międzynarodowych firm audytorsko-doradczych, która specjalizuje się w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa, ciągłości działania, a także wspiera organizacje w usprawnieniu kluczowych procesów. BDO Technology wykonuje audyty biznesowe, a także oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie cyfrowej transformacji , AML, RODO, Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa (dyrektywa NIS). Wdraża również innowacyjne procedury oraz rozwiązania.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 thought on “Justyna Piesiewicz Partnerem w BDO Technology”