Zmiany kadrowe

Piotr Ciski szefem Sage w Polsce

Z początkiem stycznia Piotr Ciski obejmie stanowisko Country Managera polskiego oddziału firmy Sage. Zastąpi Elwirę Sokołowską, która ustąpiła ze stanowiska w połowie 2014 roku, po 9 latach kierowania działalnością Sage na polskim rynku.
Piotr Ciski szefem Sage w Polsce

Przedstawiciele kierownictwa firmy Sage zapowiadają, że dotychczasowa strategia rozwoju działalności spółki na polskim rynku będzie kontynuowana. Jednym z celów nowego szefa Sage w Polsce będzie wprowadzenie firmy w erę rozwiązań w chmurze oraz rozwiązań mobilnych. “Głęboko wierzę, że to ludzie tworzą sukces przedsiębiorstwa. Należy jedynie uwolnić ich kreatywność, dać swobodę działania oraz wyznaczyć jasne cele” – mówi Piotr Ciski.

Nowy Country Manager polskiego oddziału firmy Sage jest związany z rynkiem oprogramowania dla przedsiębiorstw od ponad 15 lat. Przez ostatnie 6 zarządzał polskim oddziałem firmy Cybercom. Od grudnia 2013 Piotr Ciski zasiadał w ścisłym kierownictwie szwedzkiej spółki. Wcześniej przez niemal 8 lat piastował wysokie stanowiska kierownicze w ramach grupy Computaris Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Odpowiadał za rozwój spółki w regionie Europy Wschodniej, będąc jednocześnie dyrektorem zarządzającym spółek w Polsce i Rumunii.

Piotr Ciski jest absolwentem kierunku Informatyka i Ekonometria Uniwersytetu Łódzkiego oraz ukończył Executive MBA przy Politechnice Warszawskiej. Zasiada w radzie Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych przy Politechnice Warszawskiej oraz Radzie Biznesu Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *