Branża ITPracaRynek

Railsware otworzyło nowe biuro w Warszawie

Polsko-ukraińskie studio produktowe dostarczające oprogramowanie dla firm otworzyło swoje drugie, po Krakowie, biuro w Polsce. Railsware planuje również jeszcze bardziej rozszerzyć skład swojego zespołu, liczącego obecnie ponad 200 specjalistów IT.

Railsware otworzyło nowe biuro w Warszawie

Nowa przestrzeń Railsware – zlokalizowana w Mindspace Koszyki niedaleko Politechniki Warszawskiej – oferuje wygodne środowisko dla rozrastającego się zespołu i jest gotowa przyjąć zarówno pracowników z Warszawy, jak i z innych lokalizacji, poinformowali przedstawiciele studia.

„Znamy i doceniamy inżynierów oraz specjalistów od produktów w Polsce. Railsware zawsze otwiera swoje drzwi dla utalentowanych jednostek, które chcą wzbogacić krajobraz technologiczny w Europie Środkowej” – powiedział Sergiy Korolov, dyrektor zarządzający Railsware.

Firma planuje kontynuować wsparcie dla lokalnej społeczności inżynierskiej, zwłaszcza poprzez wspieranie wydarzeń o tematyce Ruby w Warszawie.

Obecnie Railsware obsługuje swoje produkty – platformę dostarczania emaili Mailtrap.io, platformę do analizy i automatyzacji danych Coupler.io oraz TitanApps, zestaw narzędzi do zarządzania projektami – ale świadczy też usługi w zakresie rozwoju produktów, takich jak np. Calendly.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *