Zmiany kadrowe

Spółka VMware powołała Petrę Heinrich Liedtke na stanowisko Vice President, Partner & Commercial Business w regionie EMEA

Menedżerka ma kierować 500-osobową organizacją, która dostarcza partnerom cyfrowe narzędzia, m.in. aplikacje oparte na chmurze. Będzie też odpowiadać za współpracę z kontrahentami, aby usprawniać ich modele biznesowe – poinformowali przedstawiciele VMware.

Spółka VMware powołała Petrę Heinrich Liedtke na stanowisko Vice President, Partner & Commercial Business w regionie EMEA

Petra Heinrich Liedtke ma ponad 25 lat doświadczenia w branży – ostatnio na stanowisku wiceprezesa ds. sprzedaży w regionie EMEA w Red Hat. Zajmowała również wysokie stanowiska w firmach Open-Xchange i SuSE Linux/Novell.

“Partnerzy VMware zawsze wykazywali się dużym profesjonalizmem w zakresie doradztwa i wdrażania innowacji u klientów, dlatego z niecierpliwością czekam na naszą współpracę” – powiedziała Petra Heinrich Liedtke. “VMware jest zaangażowane w przyszłość opartą na chmurze i nowoczesnych aplikacjach. Moją misją jest usprawnienie modeli biznesowych naszych partnerów, aby wspierać wizję organizacji. Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy mogli dostarczać cyfrowe narzędzia na odpowiednią skalę” – podsumowała.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.