BiznesRynek

Szkolenia e-lerningowe dobrym rozwiązaniem w czasie trwania akcji #zostanwdomu

Firma InsERT zdecydowała się obniżyć o połowę cenę szkoleń e-learningowych, które dotyczą m.in. księgowości, finansów, kadr, prawa w obszarze biznesu czy też obsługi programów producenta. Podobnie, jak wcześniejsze obniżenie ceny licencji do pracy zdalnej, jest to odpowiedź na trudną sytuację przedsiębiorców oraz specjalistów podczas trwającej epidemii koronawirusa.

Szkolenia e-lerningowe dobrym rozwiązaniem w czasie trwania akcji #zostanwdomu

Wielu specjalistów w zarządzaniu biznesem i kompetencjami zawodowymi namawia obecnie do korzystania z zajęć, które dotychczas, w nawale pracy i innych życiowych spraw, były odkładane i spychane na dalszy plan. Konieczność pozostawania w domu może być więc dobrym momentem do zdobywania i poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kompetencji. Te przydać się mogą zwłaszcza gdy rzeczywistość gospodarcza zacznie powoli wracać do normalności.

Globalny rynek e-szkoleń rozwija się już od kilku lat i według ekspertów za 5 lat jego wartość przekroczyć ma 300 miliardów dolarów. Polskie firmy też szybko adaptują się do nowych trendów i lokowane są na 5. miejscu na świecie w wykorzystywaniu e-learningu w organizacjach.

Multimedialne szkolenia na platformie e-learningowej

Akademia InsERT udostępnia biznesowe szkolenia skierowane do takich odbiorców, jak: właściciele firm, początkujący przedsiębiorcy, kadra zarządzająca, pracownicy różnych działów, samodzielni księgowi, biura rachunkowe, doradcy podatkowi czy też studenci kierunków ekonomicznych. Multimedialne szkolenia dostępne są online na platformie e-learningowej. Jak wskazują przedstawiciele producenta, korzystający z nich użytkownicy uczą się m.in. jak samodzielnie sporządzać umowy i pisma, uzyskują porady, jak skutecznie sprzedawać, wgłębiają się w tajniki rachunkowości oraz kadr i płac. Ponadto poznają aktualne przepisy prawa dotyczące prowadzenia biznesu, a także dokładnie zapoznają się z obsługą popularnych programów dla firm.

Przeczytaj również
Skuteczność leków przeciw wirusowi COVID-19 rejestruje system uczenia terapeutycznego Oracle

Wśród dostępnych szkoleń znajdują się m.in.: „e-Prawnik 3.0 Umowy i pisma”, „Jednolity Plik Kontrolny – vademecum + Obsługa JPK w programach InsERT”,  „Zmiany Prawne 2020”, „Rachunkowość bez tajemnic” oraz szkolenia, które przybliżają obsługę poszczególnych programów InsERT, np. „Rewizor nexo krok po kroku” czy „Subiekt GT krok po kroku”. Wcześniej przedstawiciele wrocławskiego producenta poinformowali o obniżeniu cen na licencje zdalne dla programów Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT oraz Gestor GT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *