MENU

Tomasz Laudy nowym prezesem firmy Qumak

7 czerwca 2016Blog redakcji

Zastąpił na tym stanowisku Pawła Jaguś. Wcześniej, od roku 2013 Tomasz Laudy pełnił funkcję prezesa zarządu w firmie itWorks.

18e51dd

Tomasz Laudy karierę zawodową na stanowiskach kierowniczych rozpoczął w firmie Ericsson. Następnie w spółce Siemens oraz ZWUT a Siemens Company pełnił funkcje wiceprezesa, dyrektora zarządzającego oraz dyrektora sprzedaży

Do roku 2005 pracował w PTK Centertel (następnie Orange Polska) jako dyrektor Pionu Wsparcia Operacyjnego, a także dyrektor Biura Rozwoju i dyrektor Biura Zarządu. W latach 2005-2008 pełnił funkcję dyrektora generalnego i prezesa zarządu Biatel. Był odpowiedzialny za opracowanie strategii i rozwoju biznesu. W latach 2011-2013 pracował w Roshan Telecom Development Company jako członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Tomasz Laudy ukończył Politechnikę Warszawską oraz rozwijał kompetencje biznesowe na renomowanych uczelniach zagranicznych, m.in. IESE i St. Gallen Business School.

Rok 2015 Qumak zakończył znaczącym wzrostem przychodów z 562 mln zł do 709 mln zł. Niestety jednocześnie firma odnotowała stratę 9,8 mln zł (-7,9 mln zł rok wcześniej).

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »