Zmiany kadrowe

Tomasz Laudy nowym prezesem firmy Qumak

Zastąpił na tym stanowisku Pawła Jaguś. Wcześniej, od roku 2013 Tomasz Laudy pełnił funkcję prezesa zarządu w firmie itWorks.

Tomasz Laudy nowym prezesem firmy Qumak

Tomasz Laudy karierę zawodową na stanowiskach kierowniczych rozpoczął w firmie Ericsson. Następnie w spółce Siemens oraz ZWUT a Siemens Company pełnił funkcje wiceprezesa, dyrektora zarządzającego oraz dyrektora sprzedaży

Do roku 2005 pracował w PTK Centertel (następnie Orange Polska) jako dyrektor Pionu Wsparcia Operacyjnego, a także dyrektor Biura Rozwoju i dyrektor Biura Zarządu. W latach 2005-2008 pełnił funkcję dyrektora generalnego i prezesa zarządu Biatel. Był odpowiedzialny za opracowanie strategii i rozwoju biznesu. W latach 2011-2013 pracował w Roshan Telecom Development Company jako członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Tomasz Laudy ukończył Politechnikę Warszawską oraz rozwijał kompetencje biznesowe na renomowanych uczelniach zagranicznych, m.in. IESE i St. Gallen Business School.

Rok 2015 Qumak zakończył znaczącym wzrostem przychodów z 562 mln zł do 709 mln zł. Niestety jednocześnie firma odnotowała stratę 9,8 mln zł (-7,9 mln zł rok wcześniej).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *