Zmiany kadrowe

Wojciech Łastowiecki nowym dyrektorem zarządzającym ALSO Polska

Pracę na nowym stanowisku rozpoczął 1 października 2015 roku. Nominacja Wojciecha Łastowieckiego na stanowisko dyrektora zarządzającego lokalnym oddziałem firmy ALSO ma ułatwić rozwój działalności na polskim rynku. Istotną rolę ma odegrać doświadczenie szefa nowej spółki w branży ICT.

Wojciech Łastowiecki nowym dyrektorem zarządzającym ALSO Polska

W przeszłości Wojciech Łastowiecki piastował m.in. stanowiska prezesa zarządu firmy Elephant Technology i wiceprezesa spółki MGM. Zajmował też stanowisko wiceprezesa i członka zarządu ABS Data. Wcześniej odpowiadał też za sprzedaż rozwiązań Seagate Technology w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach. “Dzięki współpracy z Wojciechem Łastowieckim ALSO zyskuje wysoko wykwalifikowanego menadżera, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży ITC, umożliwi to kontynuację rozwoju ALSO Polska” – podkreśla Gustavo Möller-Hergt, dyrektor generalny ALSO Holding AG.

Polski oddział ALSO powstał w oparciu o przejętą przez szwajcarski koncern w lipcu br. spółkę PC Factory Group. Obecnie ALSO Polska specjalizuje się w świadczeniu różnego rodzaju usług IT – od dystrybucji, po wyspecjalizowane rozwiązania. Firma rozbudowuje również własną – skupioną wokół towarów i usług sektora ICT – platformę handlu B2B. Warto dodać, że na rynku europejskim ALSO oferuje połączone usługi dystrybucyjne, logistyczne, finansowe, cyfrowe oraz IT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *