Zmiany kadrowe

Wojciech Łastowiecki nowym dyrektorem zarządzającym ALSO Polska

Pracę na nowym stanowisku rozpoczął 1 października 2015 roku. Nominacja Wojciecha Łastowieckiego na stanowisko dyrektora zarządzającego lokalnym oddziałem firmy ALSO ma ułatwić rozwój działalności na polskim rynku. Istotną rolę ma odegrać doświadczenie szefa nowej spółki w branży ICT.

Wojciech Łastowiecki nowym dyrektorem zarządzającym ALSO Polska

W przeszłości Wojciech Łastowiecki piastował m.in. stanowiska prezesa zarządu firmy Elephant Technology i wiceprezesa spółki MGM. Zajmował też stanowisko wiceprezesa i członka zarządu ABS Data. Wcześniej odpowiadał też za sprzedaż rozwiązań Seagate Technology w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach. “Dzięki współpracy z Wojciechem Łastowieckim ALSO zyskuje wysoko wykwalifikowanego menadżera, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży ITC, umożliwi to kontynuację rozwoju ALSO Polska” – podkreśla Gustavo Möller-Hergt, dyrektor generalny ALSO Holding AG.

Polski oddział ALSO powstał w oparciu o przejętą przez szwajcarski koncern w lipcu br. spółkę PC Factory Group. Obecnie ALSO Polska specjalizuje się w świadczeniu różnego rodzaju usług IT – od dystrybucji, po wyspecjalizowane rozwiązania. Firma rozbudowuje również własną – skupioną wokół towarów i usług sektora ICT – platformę handlu B2B. Warto dodać, że na rynku europejskim ALSO oferuje połączone usługi dystrybucyjne, logistyczne, finansowe, cyfrowe oraz IT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *