Praca

Centrum usług biznesowych Heineken w Krakowie chce zatrudnić 400 osób, w tym specjalistów IT

Firma zamierza zrealizować ten plan do końca 2024 roku. Obszary działalności centrum obejmują finanse, technologie cyfrowe, łańcuch dostaw, transformację i funkcje wsparcia. Eksperci Heineken Global Shared Services obsługują wszystkie europejskie operacje i siedzibę główną firmy.

Centrum usług biznesowych Heineken w Krakowie chce zatrudnić 400 osób, w tym specjalistów IT

Centrum Heineken poszukuje m.in. specjalistów w obszarze rachunkowości finansowej oraz zarządczej, specjalistów obsługi zobowiązań i należności, kontrolerów finansowych oraz kadry zarządzającej. Zatrudnienie znajdą również osoby posługujące się językiem niemieckim, francuskim, hiszpańskim czy holenderskim. Zespół  obsługuje bowiem procesy w 17 różnych językach.

Ponadto, firma poszukuje osób do działu IT. Zatrudnienie znajdą inżynierowie danych, eksperci zajmujący się technologiami takimi jak SAP, Cloud (Azure), PowerBI, Internet of Things, Machine Learning, jak i ci od sztucznej inteligencji. Otwarte są również rekrutacje na stanowiska dla Project Managerów, Analityków Biznesowych i Scrum Masterów.

“Kraków odgrywa kluczową rolę w naszych działaniach biznesowych. To dynamiczne miasto pełne talentów, które jest siedzibą ważnego centrum dla naszej firmy. Poszukujemy najlepszych specjalistów, a planowane zatrudnienie 400 nowych osób dowodzi, że mamy pomysł i plan na rozwój naszej organizacji. W związku z tym oraz z procesem transformacji naszej firmy, poszukujemy kandydatów na różnych szczeblach kariery – zarówno juniorów, specjalistów, liderów, jak i menedżerów” – podsumowuje Ákos Magyari, dyrektor Centrum oraz członek zarządu Heineken Global Shared Service.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *