SprzętRynek

CES 2022: Transition Technologies PSC z innowacyjnym rozwiązaniem SkillWorx

Podczas tegorocznych Consumer Electronics Show (CES) firma Transition Technologies PSC (TT PSC) zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie SkillWorx. Składają się na niego RealWear HMT-1 – pierwszy na świecie przemysłowy, sterowany głosem komputer przystosowany do noszenia na głowie oraz platforma Thingworx od firmy PTC stworzona z myślą o kompleksowych rozwiązaniach, z funkcjami do integracji danych z wielu platform.

CES 2022: Transition Technologies PSC z innowacyjnym rozwiązaniem SkillWorx
Źródło: Realwear

Narzędzie TT PSC powstało jako odpowiedź na specyficzne potrzeby klientów przemysłowych, dla których kluczowe jest efektywne wprowadzenie do pracy nowej osoby. Może być ono wykorzystywane także w farmacji, motoryzacji, medycynie i wielu innych sektorach.

„Jedna z funkcji tego narzędzia skupia się na procesie wdrażania pracowników, którzy praktycznie od pierwszych dni mogą zacząć wykonywać obowiązki analogiczne, jak ich bardziej doświadczeni współpracownicy. Co ważne, na każdym etapie pracy są jednocześnie prowadzeni krok po kroku. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości” – mówi Adam Gąsiorek, CTO w TT PSC.

Z rozwiązania skorzystała już m.in. firma Solaris Bus & Coach, która poprzez chmurę Microsoft 365 połączyła 1600 pracowników na jednej platformie. Zdalną współpracę zapewniło połączenie obliczeń przestrzennych AR (RealWear HMT-1 i SkillWorx), chmurowej akceleracji algorytmów za pomocą chmury Microsoft Azure z obsługą głosową kasków RealWear HMT-1 i komunikacją poprzez Teams.

Dodajmy, że rozwiązanie SkillWorx nagrodzono drugim miejscem w prestiżowym, międzynarodowym konkursie „Industry of Things World Award”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *