AplikacjeRynek

Nowości w Cisco Webex zwiększają elastyczność pracy hybrydowej

Według najnowszego raportu Hybrid Work Index, 78% liderów i 66% pracowników twierdzi, że praca wirtualna nie wpływa negatywnie na produktywność dzięki odpowiedniej technologii. Co ciekawe, 61% globalnej hybrydowej siły roboczej ze wszystkich pokoleń, zgłasza nawet poprawę jakości swojej pracy w tym trybie. W celu zwiększenia elastyczności hybrydowych pracowników, firma Cisco zaprezentowała kilka innowacji w ramach platformy komunikacyjnej Webex.

Nowości w Cisco Webex zwiększają elastyczność pracy hybrydowej

Specjaliści koncernu zaprezentowali między innymi nowy telefon Cisco Video Phone 8875 – wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy – który umożliwia pracownikom prowadzenie wysokiej jakości połączeń wideo w elastycznej przestrzeni roboczej.

Ponadto webinary na platformie Webex zintegrowano z programami Salesforce i Oracle Eloqua. Rozwiązanie to umożliwia elastyczne przepływy pracy i zwiększa produktywność. Dzięki integracji tych platform automatyzacji marketingu i CRM, marketerzy mają całościowy obraz obecnych i potencjalnych klientów, co pozwala im szybciej reagować na ich potrzeby, wskazują przedstawiciele producenta.

Nowości w Cisco Webex zwiększają elastyczność pracy hybrydowej
Cisco Video Phone 8875 Źródło: Cisco

Z kolei połączenie ThousandEyes z Webex Control Hub umożliwia administratorom IT aktywne monitorowanie wydajności aplikacji end-to-end. Integracja ułatwia również diagnozowanie i naprawę utraty jakości łącza podczas wideokonferencji, połączeń i wydarzeń. Oszczędza czas na rozwiązywanie problemów, a użytkownicy mogą szybciej wrócić do pracy, zapewniają specjaliści Cisco.

Wprowadzili oni także udogodnienia dla klientów Apple. Przy pomocy funkcji „Move to Mobile” użytkownicy mogą przenosić spotkania Webex, używając kodu QR, z komputera na iPhone’a, a następnie w samochodzie z iPhone’a do Apple CarPlay. Oprócz bieżącego spotkania wyświetlane są również kolejne terminy. Od sierpnia br. będzie też można słuchać spotkań nagranych w Webex.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *