Zmiany kadrowe

Piotr Grzegorski prezesem zarządu NTT DATA Business Solutions

W nowej roli Piotr Grzegorski odpowiada za wszystkie linie usług NTT DATA Business Solutions w Polsce. Stanowisko objął na początku grudnia 2022 roku.

Piotr Grzegorski prezesem zarządu NTT DATA Business Solutions

Nowy prezes zarządu Piotr Grzegorski NTT DATA Business Solutions w Polsce zapowiada m.in. dalszy rozwój działalności w obszarze usług SAP, a także usług zarządzalnych. „Jesteśmy świetnym partnerem do szeroko rozumianych transformacji cyfrowych. Skupiamy w naszej organizacji kompetencje i wiedzę zarówno o rozwiązaniach SAP i możliwościach ich wdrożeń, jak również mamy pełnię kompetencji w zakresie usług Managed Services. Zapewniamy naszym klientom idealne połączenie usług wdrożeniowych z bezpieczeństwem i ciągłym rozwojem ich systemów opartym o najnowsze technologie w ramach dużego portfela usług utrzymania. Wysoko wykwalifikowana kadra zarządzająca oraz szeroki wachlarz ekspertów NTT DATA Business Solutions pozwala na ciągły i dynamiczny rozwój naszej spółki. Notujemy dwucyfrowe wzrosty i mamy ambicje by być liderem w Polsce w obszarze usług SAP i Managed Services. Jesteśmy już na tej drodze, ale teraz jeszcze bardziej przyspieszamy” – podkreśla Piotr Grzegorski, prezes zarządu NTT DATA Business Solutions.

Piotr Grzegorski jest związany z firmą NTT DATA Business Solutions (wówczas itelligence) od 2020 roku, kiedy objął stanowisko członka zarządu i dyrektora zarządzającego z odpowiedzialnością za obszary sprzedaży i konsultingu SAP. Firmą kierował wspólnie z Wojciechem Darłowskim, który z początkiem 2023 roku dołączył do zarządu Beyond.pl. Obecnie odpowiada m.in. za funkcjonowanie wszystkich linii biznesowych firmy w Polsce, w tym usług konsultingowo-wdrożeniowych, rozwoju i utrzymania systemów SAP, a także usług typu Managed Services.

Piotr Grzegorski jest od ponad 20 lat związany z branżą IT. Zanim dołączył do zarządu itelligence zajmował m.in. stanowiska kierownicze w polskich oddziałach firmy SAP oraz IBM.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *