Branża ITPracaRynek

Ricoh Polska planuje zatrudnić 300 osób

6 marca wystartował program, który ma doprowadzić do zwiększenia zatrudnienia przez Ricoh Polska o 300 osób. Dzięki nowym pracownikom japoński gigant ma zamiar znacząco zwiększyć obecność wśród firm w Polsce.

Ricoh Polska planuje zatrudnić 300 osób

Naszą misją jest zwiększanie konkurencyjności i poprawa wydajności pracy. Polskie przedsiębiorstwa potrzebują innowacyjnych oraz wydajnych rozwiązań w zarządzaniu infrastrukturą dokumentową. Wdrożenie nowoczesnych technologii, które posiada Ricoh może zwiększyć konkurencyjność polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej. Udało nam się to zrobić w wiodących krajach Unii Europejskiej, teraz chcemy to powtórzyć w Polsce” – zapowiada Tomasz Nazaruk, dyrektor zarządzający Ricoh Polska.

Ricoh istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Na świecie marka zatrudnia ponad 100 tys. osób. W ofercie japoński producent posiada m.in. technologie dokumentowe, IT, komunikacyjne, audiowizualne i przemysłowe. Zgodnie z danymi z raportu ITwiz Best 100, Ricoh w Polsce zatrudnia ok. 170 osób.

Szczegółowo zaplanowane działania, pozwolą polskiemu oddziałowi spółki zatrudnić pierwsze osoby już w kwietniu 2017 r. Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć na specjalnej stronie internetowej http://rekrutacja.ricoh.pl.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *