MENU

Ricoh Polska planuje zatrudnić 300 osób

7 marca 2017Branża, Praca, Rynek

6 marca wystartował program, który ma doprowadzić do zwiększenia zatrudnienia przez Ricoh Polska o 300 osób. Dzięki nowym pracownikom japoński gigant ma zamiar znacząco zwiększyć obecność wśród firm w Polsce.

Naszą misją jest zwiększanie konkurencyjności i poprawa wydajności pracy. Polskie przedsiębiorstwa potrzebują innowacyjnych oraz wydajnych rozwiązań w zarządzaniu infrastrukturą dokumentową. Wdrożenie nowoczesnych technologii, które posiada Ricoh może zwiększyć konkurencyjność polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej. Udało nam się to zrobić w wiodących krajach Unii Europejskiej, teraz chcemy to powtórzyć w Polsce” – zapowiada Tomasz Nazaruk, dyrektor zarządzający Ricoh Polska.

Ricoh istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Na świecie marka zatrudnia ponad 100 tys. osób. W ofercie japoński producent posiada m.in. technologie dokumentowe, IT, komunikacyjne, audiowizualne i przemysłowe. Zgodnie z danymi z raportu ITwiz Best 100, Ricoh w Polsce zatrudnia ok. 170 osób.

Szczegółowo zaplanowane działania, pozwolą polskiemu oddziałowi spółki zatrudnić pierwsze osoby już w kwietniu 2017 r. Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć na specjalnej stronie internetowej http://rekrutacja.ricoh.pl.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »