BiznesAplikacje

SER Group udostępnia bezpłatnie aplikację Doxis4 Universal Workspace SaaS

Doxis4 Universal Workspace SaaS to nowe, oferowane w formie usługi, rozwiązanie firmy SER Group. Jego funkcjonalność ma pomóc m.in. w kompleksowym wdrażaniu modelu pracy zdalnej. Z nowej aplikacji można korzystać bezpłatnie przez najbliższe cztery tygodnie.

SER Group udostępnia bezpłatnie aplikację Doxis4 Universal Workspace SaaS

W ciągu kilku ostatnich tygodni home office stało się dla wielu organizacji konieczną rzeczywistością. Doświadczenie pokazuje jednak, że przejście z pracy w biurze do pracy w domu nie zawsze jest płynne. Proces akceptacji przez e-mail może być czasochłonny, a często też niemożliwy do prześledzenia. Dodatkowo współpraca jest utrudniona, gdy współpracujące ze sobą działy (wewnętrzne lub zewnętrzne) nie są podłączone do tych samych systemów i nie mają dostępu do potrzebnych treści. Tymczasem sytuacja, w której pracownicy przebywają na home office zamiast w biurze nie zwalnia firmy z konieczności przestrzegania przepisów prawnych.

„Żadna firma nie może sobie pozwolić na to, aby zlecenia utknęły w martwym punkcie, a relacje z klientami i dostawcami ucierpiały z powodu nagłego odcięcia pracowników od informacji” – mówi Stefan Zeitzen, CSO SER Group. „Dzięki naszej nowej ofercie pomagamy pokonać tę przeszkodę. Bezpłatnie zapewniamy wirtualną przestrzeń do współpracy, otwieramy silosy informacyjne w przedsiębiorstwach oraz umożliwiamy szybką i prostą realizację procesów międzydziałowych”.

Pragmatyczne rozwiązanie dla firm rozpoczynających proces cyfryzacji

Firmy, które dopiero rozpoczynają proces cyfryzacji, nie mogą inicjować dużych projektów w nietypowych okolicznościach. Potrzebują pragmatycznego podejścia, które pomoże im szybko wznowić działalność, przekonują przedstawiciele SER Group. „Universal Workspace to prosta, ale bardzo wydajna aplikacja typu Software as a Service (SaaS). Daje ona możliwość szybkiego kontynuowania pracy w formie zdalnej. Jest od razu gotowa do pracy i nie wiąże się z koniecznością korzystania ze wzmożonych zasobów IT” – twierdzi Stefan Zeitzen.

Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze – użytkownicy tworzą indywidualne lub zespołowe przestrzenie do pracy dla klientów, dostawców, a także wspólnych projektów – przekonują specjaliści SER Group. Pozwala przeciągać i upuszczać dokumenty, notatki oraz zadania do obszaru roboczego, zapraszać innych użytkowników do dołączenia i nadawać im niezbędne uprawnienia. Wszyscy pracownicy dysponują w ten sposób aktualnymi informacjami.

Co ważne, platformę Universal Workspace można też połączyć w dowolnym momencie z istniejącymi aplikacjami Doxis4, synchronizując dane z centralnym rozwiązaniem.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *