PracaRynek

softgarden: nowe rozwiązanie wspierające procesy rekrutacyjne

Firma softgarden e-recruiting GmbH wprowadza na polski rynek oprogramowanie wspierające zarządzanie procesami rekrutacyjnymi oraz zgłoszeniami od kandydatów.

softgarden: nowe rozwiązanie wspierające procesy rekrutacyjne

Firma softgarden e-recruiting działa od 2003 r. i jest liderem niemieckiego rynku oprogramowania klasy ATS (Applicant Tracking System). W tym roku firma softgarden e-recruiting wprowadza swoje, zlokalizowane rozwiązania na rynki Polski i Hiszpanii. Na lokalnych rynkach oferowane będą także usługi wsparcia technicznego. “Dostarczamy oprogramowanie wspierające działania employer branding, aby przyciągnąć top kandydatów oraz ATS w celu zwiększenia szybkości procesów zatrudnienia. To powód, dla którego zdecydowaliśmy się na wejście do Polski” – mówi Mathias Heese CEO softgarden e-recruiting GmbH.

Wedle zapowiedzi oferowane przez firmę softgarden rozwiązanie wspiera m.in. zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, pozyskiwanie opinii od kandydatów i pracowników, a także – budowanie programów rekomendacji oraz tworzenie indywidualnych portali pozwalających pracownikom zarządzać ścieżką kariery. Według zapowiedzi, oferowane funkcjonalności pozwalają łatwo dotrzeć z ofertami i pozyskać zainteresowanie najlepszych dostępnych na rynku kandydatów, a także – wspierają szybką ocenę wpływających aplikacji i kandydatów za pomocą karty rozmowy kwalifikacyjnej z indywidualnie ustawianymi kryteriami oraz wagami. Przedstawiciele producenta podkreślają ponadto, że wszystkie procesy są realizowane zgodnie z przepisami RODO, a dane szyfrowane i przetwarzane w bezpieczny sposób. Dostępna jest też m.in. aplikacja mobilna wspierająca wewnętrzne procesy rekrutacyjne.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *