Branża ITRynek

System ERP zwiększy przejrzystość procesów w grupie importerów pojazdów

Firma Rangs Group, do której należą m.in. spółki wyspecjalizowane w dystrybucji samochodów w Bangladeszu, planuje kompleksowe wdrożenie opartego na technologiach firmy IFS rozwiązania, które usprawni zarządzanie i zapewni większą przejrzystość danych na temat przebiegu procesów biznesowych. Funkcjonalność systemu IFS Applications obejmie procesy o znaczeniu krytycznym, w tym finanse, dystrybucję, obsługę serwisową i remontową, a także obszar HR.

System ERP zwiększy przejrzystość procesów w grupie importerów pojazdów

Firma IFS zrealizowała pierwsze projekty w Rangs Group w roku 2012 i od tego czasu wdrożyła system IFS Applications w spółkach zależnych, takich jak Rangs Limited, Rangs Workshop Limited, Rancon Motor Bikes Limited i Rangs Properties.

Po zakończeniu pełnego wdrożenia w firmach Rancon Automobiles i Rancon Autos z systemu IFS Applications będzie korzystać ponad 400 pracowników w całej firmie Rangs Group, a zarząd grupy otrzyma rozwiązanie zapewniające jeszcze większą przejrzystość i kontrolę nad działalnością.

„Zależy nam na tym, by wszystkie nasze spółki korzystały z jednej platformy, co zapewni nam jeszcze większą przejrzystość operacji, wzrost zysków oraz zwiększenie wydajności w całej grupie” — powiedział Romo Rauf Choudhury, prezes Rangs Group Bangladesh. „Naszym celem jest zapewnianie ciągłego rozwoju grupy, korzystając jednocześnie z zalet efektu skali w naszej współpracy z dostawcami i zleceniodawcami, a scentralizowana platforma pomoże nam osiągnąć ten cel. Ze względu na wzorową współpracę z firmą IFS zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej dotychczasowej platformy IFS w celu zapewnienia obsługi kolejnych firm należących do grupy”.

Asanga Marasinghe, dyrektor regionalny IFS Bangladesh, dodał: „Jesteśmy przekonani, że kolejny projekt wdrożeniowy w firmie Rangs Group zakończy się sukcesem. Wszystkie wdrożenia systemu IFS są przeprowadzane według bardzo wysokich standardów przez doświadczonych konsultantów i kierowników projektu. Oprócz standardowo oferowanych przez firmę IFS usług, takich jak sprzedaż, doradztwo, wdrożenie i wsparcie techniczne, firma IFS również pomogła ustanowić wewnętrzny podział kompetencji w firmie Rang Group, w wyniku czego firma ta będzie zapewniać pierwszoliniowe wsparcie pracownikom organizacji z wykorzystaniem wewnętrznych zasobów. Jesteśmy dumni, że firma Rangs Group darzy zaufaniem zarówno nasze rozwiązania, jak i doświadczenie naszych pracowników i liczymy na dalszą, korzystną dla obu stron współpracę”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *