StartupyRynek

Adyen uruchamia kolejny program akceleracyjny dla startupów

2023 EMEA Accelerator skierowany jest do firm zaangażowanych w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Startupy zgłaszające się do tego programu, mają szansę na wygranie 30 tysięcy euro i dwóch tygodni mentoringu Adyen. Fintech pokryje koszty zakwaterowania i podróży do siedziby firmy w Amsterdamie dla dwóch przedstawicieli każdego z dziesięciu wybranych przedsiębiorstw.

Adyen uruchamia kolejny program akceleracyjny dla startupów

Wspomniany program odbędzie się w dniach 5-9 czerwca, podczas których dziesięć wybranych na podstawie zgłoszeń przedsiębiorstw weźmie udział w szeregu warsztatów, prezentacji i szkoleń, których zadaniem będzie pogłębienie praktycznej wiedzy uczestników, poprawienie ich umiejętności oraz zaoferowanie narzędzi niezbędnych do zwiększenia skali działania startupów. Tematyka szkoleń obejmie wachlarz zagadnień, od dopracowania wartości biznesowych, poprzez budowanie strategii wzrostu, siłę opowiadania o marce, aż po sposoby prezentowania się inwestorom – wskazują organizatorzy.

„Adyen Accelerator ucieleśnia naszą podstawową misję, którą jest wsparcie firm w osiąganiu ich ambicji. Z kolejną edycją programu powracamy z naciskiem na pomoc startupom i przedsiębiorstwom działającym na rzecz społeczeństwa. Firmy uczestniczące w naszym programie są przykładem na to, że biznes da się prowadzić przy jednoczesnym wsparciu Celów Zrównoważonego Rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc takim przedsiębiorstwom w rozwoju” – skomentował CFO Adyen, Ingo Uytdehaage.

Po tygodniu kształcenia, uczestnicy zaprezentują gotowe rozwiązania i otrzymają opinie od pracowników, retailerów, partnerów oraz inwestorów. Zwycięzca zostanie wyłoniony ostatniego dnia programu, kiedy startupy przedstawią swoje propozycje przed zarządem Adyen i zespołem inwestorów nastawionych na działania ESG.

Przeczytaj również
Raport: Jak inwestują w Polsce aniołowie biznesu?

Wybrany zespół otrzyma 30 tys. euro nagrody pieniężnej, a także dwa tygodnie mentoringu od zespołu Adyen, który dostosowany będzie do potrzeb danej grupy.

„Udział w akceleratorze Adyen był dla nas fantastycznym doświadczeniem. Cieszyliśmy się wyjątkowym tygodniem w Amsterdamie, jak również późniejszym mentoringiem pod okiem zespołu Adyen” – podsumowała Alice Moxley, Founder & CEO w Pivot, zwycięzcy zeszłorocznej edycji programu.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *