Branża ITRynek

Fujitsu Partnerem Roku VMware Global Social Impact 2021

Fujitsu zostało wybrane Partnerem Roku VMware Global Social Impact 2021, w ramach programu VMware Partner Achievement Awards. To kolejne wyróżnienie dla tej japońskiej marki ze strony Vmware. Nagrodę przyznano za wyniki, jakie Fujitsu zapewniło firmom podczas globalnego kryzysu wywołanego pandemią COVID-19.

Fujitsu Partnerem Roku VMware Global Social Impact 2021

Dużą rolę w uzyskaniu nominacji i wpływie na werdykt miała kampania Fujitsu Work Life Shift, obejmująca 72-godzinną realizację wdrożenia rozwiązania, które umożliwiło pracownikom katalońskiej służby zdrowia zdalny dostęp do najważniejszych aplikacji i danych. System wykorzystuje VMware Horizon do zarządzania wirtualnymi pulpitami i najistotniejszymi aplikacjami. Całość natomiast wspierana jest przez VMware Cloud na AWS, by zapewnić maksymalną ochronę i skalowalność aplikacji.

W innym projekcie Fujitsu w zaledwie trzy dni zorganizowało cyfrowe wsparcie dla personelu medycznego, dzięki któremu mogli oni wspólnie pracować na ujednoliconym systemie w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

W uzasadnieniu swojej decyzji VMware podkreśla, że tegoroczni zwycięzcy VMware Global Partner Social Impact Award wyróżniają się wyjątkowością na tle całego świata.

“W bezprecedensowych czasach, jakie przyniósł 2020 rok, firma VMware jest dumna, że Fujitsu mogła zostać uhonorowana za zdolność do pomagania klientom w dostarczaniu produktów w nadzwyczajnych okolicznościach. Technologia jest tkanką łączącą tak wiele osób, a Fujitsu wspiera najbardziej potrzebujące miejsca czy instytucje właśnie dzięki narzędziom VMware” – skomentowała Sandy Hogan, Senior Vice President, Worldwide Commercial and Partner Sales w VMware.

Jak podkreśla Takashi Yamanishi, SVP, Head of Global Supply Chain Unit z Fujitsu – jednym z najważniejszych celów firmy jest stworzenie bardziej zrównoważonego świata za sprawą od wielu lat budowanego zaufania w społeczeństwie poprzez wykorzystanie innowacji. Tworzenie rozwiązań dla firm czy instytucji, które najbardziej potrzebują sprawnych cyfrowych rozwiązań, to jedna z najważniejszych misji, która przyświeca japońskiej marce.

Przeczytaj również
Artificial Intelligence nie spadła z nieba

“Przyznanie tak ważnego wyróżnienia jest dla nas wskazówką, że nasza praca, długoletnie partnerstwa strategiczne, jak to z VMware – są prowadzone w najlepszy z możliwych sposobów, a nasze wysiłki włożone w te działania są dostrzegane i doceniane. To dla nas bardzo ważne, dzięki temu wiemy, że musimy wciąż podążać w stronę obranego kierunku. Nasze podejście pozwala firmom na całym świecie szybko adoptować się do dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej” – podsumował Dariusz Kwieciński, prezes Fujitsu Poland.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *