Wdrożenia

Polski producent przyczep do transportu koni wykorzysta oprogramowanie IFS na potrzeby wsparcia rozwoju biznesu

Debon, renomowany producent przyczep do transportu koni wykorzysta oprogramowanie IFS Applications 10 na potrzeby uporządkowania i zintegrowania procesów biznesowych. Rozwiązanie IFS zapewni nowe możliwości m.in. w obszarze konfiguracji oraz rozwoju produktów. Pomoże też w ujednoliceniu informacji zarządczej i będzie stanowiło ważny element wspierający realizację planów rozwoju działalności firmy produkcyjnej Debon oraz powiązanej z nią spółki konstrukcyjnej Ekus.

Polski producent przyczep do transportu koni wykorzysta oprogramowanie IFS na potrzeby wsparcia rozwoju biznesu

Rozwiązanie IFS Applications 10 usprawni produkcję realizowaną w modelu na zamówienie i zapewni terminową obsługę zamówień klientów z całej Europy. Wdrożenie obejmie również powiązaną właścicielsko firmę Ekus specjalizującą się w produkcji modułowych stajni. Oferowane przez IFS oprogramowanie klasy ERP zapewni zaawansowane funkcje konfigurowania produktów przy wykorzystaniu standardowych, modułowych komponentów. Ułatwi również rozwój techniczny i ciągłe doskonalenie wyrobów. Opracowany projekt rozwiązania uwzględnia autorskie podejście firmy Debon do planowania produkcji i określania mocy produkcyjnej zakładu.

IFS Applications 10 usprawni i ujednolici procesy we wszystkich obszarach działalności firmy Debon, w tym produkcję na zamówienie wraz z konfiguratorem wyrobu gotowego. Rozwiązanie zapewni obsługę dwóch podmiotów gospodarczych – firmy produkcyjnej Debon oraz firmy konstrukcyjnej Ekus. Obejmie również dział handlowy we Francji. Zakończenie pierwszej fazy uruchomienia rozwiązania planowane jest na styczeń 2021 roku.

Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy ofert dostawców systemów ERP firma Debon zdecydowała się na rozwiązanie IFS ze względu na jego kompleksowość i zaawansowane funkcje dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw realizujących produkcję na indywidualne zamówienie. Istotnym czynnikiem wyboru była również elastyczność rozwiązania pozwalająca na zwiększanie funkcjonalności w miarę rosnących potrzeb firmy.

Przeczytaj również
Dlaczego należy monitorować infrastrukturę IT w dużej organizacji? 

Debon z siedzibą w Pępowie k. Leszna prowadzi działalność produkcyjną od roku 1997, dostarczając klientom z całej Europy przyczepy do transportu koni pod renomowaną francuską marką Cheval Liberte. Firma jest ponadto producentem bagażowych przyczep samochodowych.

„Naszym wyróżnikiem na rynku jest zapewnienie klientom wyjątkowej obsługi. Elastyczność naszej oferty daje każdemu klientowi możliwość dostosowania produktu do swoich potrzeb. Liczymy na to, że rozwiązanie firmy IFS usprawni nasze działania i zapewni terminową realizację dostaw produktów wykonanych na indywidualne zamówienia naszych klientów” – powiedział Bogdan Małecki, prezes firmy Debon.

„Nasze rozwiązanie jest dostosowane do potrzeb firm produkujących na zamówienie i pozwala na wzmocnienie przewagi konkurencyjnej na rynku. W efekcie zdalnie przeprowadzonych spotkań z zespołem Debon nasi konsultanci szybko zaproponowali optymalny projekt rozwiązania” – powiedział Piotr Maleńczyk, prezes IFS Poland.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *