Rynek

Sage rozszerza ofertę o rozwiązanie klasy Business Intelligence

Forte Business Intelligence to nowe, skierowane do firm sektora MSP, oprogramowanie analityczno-raportujące firmy Sage. Rozwiązanie wchodzi w skład pakietu oprogramowania Forte 2014.

Sage rozszerza ofertę o rozwiązanie klasy Business Intelligence
Przykładowy kokpit menedżerski systemu Forte BI
Źródło: Sage

Z oficjalnego komunikatu prasowego wynika, że Forte BI jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz trendy rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Zdaniem przedstawicieli firmy Sage wraz z rozwojem skali działania także mniejsze organizacje oczekują łatwego dostępu do wiarygodnych informacji na temat prowadzonego biznesu.

Trzon funkcjonalności oprogramowania koncentruje się wokół zapewnienia wsparcia procesów zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Nowy system ułatwia dostęp do zgromadzonych informacji biznesowych, a także pozwala na tworzenie analiz, zestawień i raportów. Prezentowane w interaktywnej formie graficznej raporty mogą być przesyłane kolejnym użytkownikom za pomocą poczty elektronicznej, bądź akurszy kalkulacyjnych.

Forte BI jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz trendy rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Forte BI jest skierowany m.in. do firm działających w sektorze handlu, produkcji oraz usług. Oprogramowanie jest oferowane jako uzupełnienie pakietu ERP firmy Sage i korzysta z jednej bazy danych Microsoft SQL. Zdaniem przedstawicieli firmy Sage nowe rozwiązanie wyróżnia się na rynku przede wszystkim niskim kosztem inwestycji i krótkim – sięgającym tylko 3 dni – czasem potrzebnym na przeprowadzenie wdrożenia. Dodatkową zaletą oprogramowania Forte Business Intelligence jest też nieograniczony dostęp dla użytkowników.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *