Rynek

Sage rozszerza ofertę o rozwiązanie klasy Business Intelligence

Forte Business Intelligence to nowe, skierowane do firm sektora MSP, oprogramowanie analityczno-raportujące firmy Sage. Rozwiązanie wchodzi w skład pakietu oprogramowania Forte 2014.

Sage rozszerza ofertę o rozwiązanie klasy Business Intelligence
Przykładowy kokpit menedżerski systemu Forte BI
Źródło: Sage

Z oficjalnego komunikatu prasowego wynika, że Forte BI jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz trendy rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Zdaniem przedstawicieli firmy Sage wraz z rozwojem skali działania także mniejsze organizacje oczekują łatwego dostępu do wiarygodnych informacji na temat prowadzonego biznesu.

Trzon funkcjonalności oprogramowania koncentruje się wokół zapewnienia wsparcia procesów zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Nowy system ułatwia dostęp do zgromadzonych informacji biznesowych, a także pozwala na tworzenie analiz, zestawień i raportów. Prezentowane w interaktywnej formie graficznej raporty mogą być przesyłane kolejnym użytkownikom za pomocą poczty elektronicznej, bądź akurszy kalkulacyjnych.

Forte BI jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz trendy rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Forte BI jest skierowany m.in. do firm działających w sektorze handlu, produkcji oraz usług. Oprogramowanie jest oferowane jako uzupełnienie pakietu ERP firmy Sage i korzysta z jednej bazy danych Microsoft SQL. Zdaniem przedstawicieli firmy Sage nowe rozwiązanie wyróżnia się na rynku przede wszystkim niskim kosztem inwestycji i krótkim – sięgającym tylko 3 dni – czasem potrzebnym na przeprowadzenie wdrożenia. Dodatkową zaletą oprogramowania Forte Business Intelligence jest też nieograniczony dostęp dla użytkowników.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *