MENU

Borys Stokalski nowym prezesem CTPartners

19 grudnia 2013Blog redakcji

Borys Stokalski

Borys Stokalski, prezes Infovide-Matrix i CTPartners

5 grudnia 2013 roku Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwałę o zmianie składu zarządu CTPartners. Na stanowisko prezesa zarządu firmy powołano Borysa Stokalskiego. Obejmie je 1 stycznia 2014 r. Zastąpił na nim Roberta Gontkiewicza, który – jak głosi komunikat – „pozostaje w spółce kluczowym decydentem i liderem, w roli wiceprezesa zarządu„.

Jednocześnie Borys Stokalski zrezygnował z funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej CTPartners. Stanowisko to obejmie Mariusz Nowak. „Od dwóch lat prowadzimy działania mające na celu uporządkowanie kompetencji w grupie kapitałowej Infovide-Matrix. W tym duchu przyjęliśmy w październiku tego roku założenia strategii rozwoju oferty CTPartners do roku 2015” – skomentował powód zmian Borys Stokalski. Pozostaje on jednocześnie prezesem zarządu Infovide-Matrix. CTPartners należy do Grupy Infovide-Matrix.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »