AnalitykaRynek

Nowe rozwiązanie analityczne dla systemu Sage ERP X3

Sage Enterprise Intelligence to nowe rozwiązanie uzupełniające możliwości najnowszego systemu ERP firmy Sage o mechanizmy analityki biznesowej. Oprogramowanie ma pełnić rolę łatwego w użyciu narzędzia ułatwiającego dostęp do firmowych zasobów informacyjnych i pozwalającego zwiększyć efektywność procesów decyzyjnych.

Nowe rozwiązanie analityczne dla systemu Sage ERP X3

Oprogramowanie Sage Enterprise Intelligence ma pozwalać m.in. na swobodne ekslorowanie zgromadzonych w środowisku ERP danych, tworzenie dynamicznych wizualizacji danych oraz automatyzację działań związanych z dystrybucją raportów. Wedle zapowiedzi nowe rozwiązanie analityczne Sage wyposażono w elastyczny i przyjazny użytkownikom interfejs obsługi dostępny z poziomu najpopularniejszych przeglądarek internetowych oraz większości urządzeń mobilnych. Na poziomie interfejsu oprogramowanie Sage Enterprise Intelligence może opcjonalnie zostać zintegrowane z oprogramowaniem Microsoft Excel. „Sage Enterprise Intelligence to narzędzie, które oprócz usprawnienia analiz i sprawozdawczości, daje również użytkownikom niezależność w podejmowania trafniejszych decyzji, opartych na bardziej precyzyjnych danych” – podkreśla Christophe Letellier, odpowiedzialny za rozwój systemu Sage ERP X3.

Nowe rozwiązanie analityczne dla systemu Sage ERP X3

Na rynku europejskim rozwiązanie będzie początkowo dostępne w angielskiej i francuskiej wersji językowej. Jeszcze w tym roku oprogramowanie Sage Enterprise Intelligence ma zostać zlokalizowane na potrzeby kolejnych europejskich rynków.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *