AnalitykaRynek

Nowe rozwiązanie analityczne dla systemu Sage ERP X3

Sage Enterprise Intelligence to nowe rozwiązanie uzupełniające możliwości najnowszego systemu ERP firmy Sage o mechanizmy analityki biznesowej. Oprogramowanie ma pełnić rolę łatwego w użyciu narzędzia ułatwiającego dostęp do firmowych zasobów informacyjnych i pozwalającego zwiększyć efektywność procesów decyzyjnych.

Nowe rozwiązanie analityczne dla systemu Sage ERP X3

Oprogramowanie Sage Enterprise Intelligence ma pozwalać m.in. na swobodne ekslorowanie zgromadzonych w środowisku ERP danych, tworzenie dynamicznych wizualizacji danych oraz automatyzację działań związanych z dystrybucją raportów. Wedle zapowiedzi nowe rozwiązanie analityczne Sage wyposażono w elastyczny i przyjazny użytkownikom interfejs obsługi dostępny z poziomu najpopularniejszych przeglądarek internetowych oraz większości urządzeń mobilnych. Na poziomie interfejsu oprogramowanie Sage Enterprise Intelligence może opcjonalnie zostać zintegrowane z oprogramowaniem Microsoft Excel. „Sage Enterprise Intelligence to narzędzie, które oprócz usprawnienia analiz i sprawozdawczości, daje również użytkownikom niezależność w podejmowania trafniejszych decyzji, opartych na bardziej precyzyjnych danych” – podkreśla Christophe Letellier, odpowiedzialny za rozwój systemu Sage ERP X3.

Nowe rozwiązanie analityczne dla systemu Sage ERP X3

Na rynku europejskim rozwiązanie będzie początkowo dostępne w angielskiej i francuskiej wersji językowej. Jeszcze w tym roku oprogramowanie Sage Enterprise Intelligence ma zostać zlokalizowane na potrzeby kolejnych europejskich rynków.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *