Zmiany kadrowe

Sebastian Podleśny nowym dyrektorem generalnym 7N

Stanowisko objął 7 lipca. Zastąpił Jeppe Hedaa, który kierował 7N od 23 lat. W nowej roli Sebastian Podleśny zapowiada m.in. dalszy rozwój oferty oraz skali działalności.

Sebastian Podleśny nowym dyrektorem generalnym 7N

“Moim celem na stanowisku prezesa jest dalsza ekspansja międzynarodowa i rozwój usług 7N. Od kilku lat dostrzegamy, że ograniczony dostęp do wykwalifikowanych specjalistów z branży IT, przy jednoczesnym wzroście zapotrzebowania, spowodował, że ich lokalizacja stała się mniej istotna. Do prowadzonych przez nas projektów angażujemy konsultantów, biorąc pod uwagę przede wszystkim ich doświadczenie i umiejętności” – zapowiada Sebastian Podleśny, dyrektor generalny 7N. Według niego, w kolejnych latach 7N, poza rozwojem oferty oraz skali działalności międzynarodowej, będzie także angażował się w rozwój modeli współpracy z klientami. Niewykluczone są także przejęcia innych podmiotów działających na światowych rynkach IT.

Sebastian Podleśny jest związany z firmą 7N od 15 lat. Początkowo odpowiadał za działalność firmy w Polsce, następnie w Polsce oraz w Indiach. Od 2018 roku pełnił funkcję wiceprezesa globalnych struktur 7N. Odpowiadał wówczas za działalność sprzedażową oraz rekrutację na poziomie całej grupy 7N. Wcześniej, przez ponad 8 lat, Sebastian Podleśny był związany z polskim oddziałem Capgemini.

Jeppe Hedaa, dotychczasowy dyrektor generalny 7N, objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej grupy 7N. Warto dodać, że polskim oddziałem 7N od 2018 roku kieruje Grzegorz Pyzel.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *