BranżaRynek

HP Inc Polska przyznał nagrody dla najlepszych firm partnerskich

Podczas gali HP Partner Excellence Award, partnerzy i dystrybutorzy współpracujący z HP Inc Polska podsumowali działania realizowane w roku 2019 i nagrodzili za wyjątkowe osiągnięcia sprzedażowe firmy współpracujące z HP Inc. Wyróżnienia w roku 2019 zostały przyznane przez w 10 kategoriach.

HP Inc Polska przyznał nagrody dla najlepszych firm partnerskich
Innowacje i rozwój nieustannie pozostają w centrum naszych zainteresowań. Działania koncentrujemy na dwóch ważnych obszarach. Pierwszy z nich to Improving the way we work – ponieważ chcemy tworzyć i udoskonalać rozwiązania, które przyczynią się do zwiększenia produktywności naszych Klientów. Drugi zaś to Building our future, czyli chęć pobudzania innowacji oraz dostosowania kultury, wizji i misji naszej firmy do trendów i kierunków w jakim podąża świat” – mówił o strategii i kierunkach rozwoju Marcin Olszewski, dyrektor zarządzający HP Inc Polska. Jak podkreślił, poczucie wspólnego celu oraz wartości jakie firma dzieli ze swoimi partnerami, są źródłem odnoszonych razem sukcesów. “Ich działania stanowią dla nas ogromną inspirację. Jestem przekonany, że bez naszych partnerów, zarówno z sektora B2B, jak i consumer, nie moglibyśmy rozwijać się i realizować stawianych sobie celów” – dodał.

Partnerzy i dystrybutorzy nagrodzeni na HP Partner Excellence Award 2019 odebrali wyróżnienia z rąk Pawła Miszkiewicza, dyrektora organizacji Channel w HP Inc Polska. “To ogromna przyjemność wręczać nagrody najlepszym. Cieszę się, że możemy docenić dziś starania firm partnerskich, które cieszyły się w tym roku największym wzrostem. Na nowym stanowisku chciałbym kontynuować tę współpracę, z nadzieją, że oferowane przez nas programy umożliwią im nie tylko polepszanie wyników finansowych, ale też pozwolą pogłębić wiedzę i doświadczenie w ich dziedzinach” – powiedział.

Przeczytaj również
XXVI Forum Teleinformatyki: Dominik Batorski i Kazimierz Schmidt laureatami 19. edycji Nagrody im. Marka Cara

Na liście wyróżnionych znaleźli się:

HP Retail Partner Roku 2019

  • MediaMarktSaturn Polska – Retail Partner Roku w kategorii PC
  • Komputronik S.A. – Retail Partner Roku w kategorii materiały eksploatacyjne
  • TERG S.A. – Retail Partner Roku w kategorii drukarki

HP Dystrybutor Roku 2019

  • AB S.A. – Dystrybutor Roku

HP Partner 2019 Roku

  • Bechtle Direct Polska Sp. z o.o. – Partner Roku w kategorii PC
  • Tree IT Sp. z o.o. – Partner Roku w kategorii stacje robocze
  • JM Data Sp. z o.o. – Partner Roku w kategorii materiały eksploatacyjne
  • COPY.NET.PL Piotr Sójka – Partner Roku w kategorii zarządzanie usługami druku
  • Centrum Druku sp.j. Adam Stachura, Mariola Stachura – Partner Roku w kategorii drukarki

Dodatkowo nagrodę w kategorii „Pionierzy implementacji nowych technologii”, otrzymała firma MAT Usługi Informatyczne Sp.z o.o. Sp.k.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *