MENU

Michel Charouk nowym szefem IBM na region Europy Środkowej i Wschodniej

29 stycznia 2016Blog redakcji

Zastąpi on Davida La Rose, który będzie kontynuował swoją pracę w firmie na stanowisku wiceprezesa działu Global Business Partners w IBM Europe. Nowy dyrektor generalny IBM na region Europy Środkowej i Wschodniej rozpoczął pełnienie  obowiązków 27 stycznia 2016 r., a jego biuro mieścić się w Pradze.

Michel Charouk

Michel Charouk rozpoczął karierę w IBM jako analityk finansowy. W jej trakcie zajmował różne stanowiska, zarówno kierownicze, jak i operacyjne, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych i Afryce.W ostatnim czasie pracował w Nowym Jorku, kierując globalnym działem IBM Sales and Distribution Operations.

W Michel Charouk przeszłości zarządzał także działem IBM Operations na rynkach wschodzących, był odpowiedzialny za ekspansję firmy na całym świecie oraz pełnił funkcję dyrektora generalnego IBM w Turcji. Doświadczenie zdobywał również w obszarach obsługi klienta, zarządzania majątkiem, finansów oraz organizacji planowania.

Jest absolwentem Amerykańskiego Uniwersytetu w Bejrucie, gdzie ukończył studia z dziedziny zarządzania.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »